bcb wrzesień 2020

Podium Park z generalnym wykonawcą

Podium Park
Podium Park
Spółka Re-Bau została wybrana na generalnego wykonawcę stanu wykończeniowego budynku A, wchodzącego w skład kompleksu biurowego Podium Park.

Podium Investment na generalnego wykonawcę stanu wykończeniowego budynku A wybrał spółkę Re-Bau. Ukończenie pierwszego z trzech budynków kompleksu Podium Park planowane jest w czerwcu 2018 r. Budowa budynku A w ramach kompleksu Podium Park postępuje bardzo sprawnie. Niedawno wykonany został stan surowy otwarty i świętowaliśmy zawieszenie wiechy na budynku. Firma Re-Bau przejęła już plac budowy i jako generalny wykonawca odpowiada za ukończenie budynku – powiedział Wojciech Dobrzański, Prezes Zarządu Podium Investment.

Spółka RE-Bau ma doświadczenie w realizacji nowoczesnych obiektów biurowych. Firma specjalizuje się w realizacji projektów zgodnie z międzynarodowymi standardami certyfikacji BREEAM i LEED. W jej portfolio znajdują się takie obiekty jak np. kompleks CH2M Center, Budynek Biurowo-Usługowy AVIA i Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków. 

Podium Park powstaje w Krakowie przy zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Izydora Stella-Sawickiego. Kompleks będzie składał się z trzech połączonych ze sobą 11-kondygnacyjnych budynków biurowych. Całkowita powierzchnia brutto projektu wyniesie 64 400 mkw. W ramach inwestycji powstanie także ponad 860 miejsc parkingowych i 310 miejsc przeznaczonych dla rowerzystów. W kompleksie nie zabraknie rozwiązań z zakresu ekologii i technologii takich jak: wypożyczalnia elektrycznych samochodów, skuterów i rowerów, stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, a także liczne udogodnienia dla rowerzystów. W Podium Park powstaną również tereny zielone o łącznej powierzchni 5000 mkw., w tym także wyjątkowa strefa Urban farming. Inwestycja uzyskała prestiżowy certyfikat BREEAM INTERIM na poziomie Outstanding. Deweloperem inwestycji jest Podium Investment

 


4.0
Tagi: Podium Park
Napisz pierwszy komentarz