Assa Abloy

Obiekt Domaniewska Office Hub wypełniony

Grupa Kapitałowa PHN i NOKIA podpisali umowę na wynajem powierzchni biurowej w budynku biurowym Domaniewska Office Hub
Grupa Kapitałowa PHN i NOKIA podpisali umowę na wynajem powierzchni biurowej w budynku biurowym Domaniewska Office Hub
NOKIA została nowym najemcą biurowca Domaniewska Office Hub. Dzięki podpisaniu umowy obiekt został w pełni skomercjalizowany.

Zlokalizowany w centrum biznesowego Mokotowa obiekt Domaniewska Office Hub ma nowego najemcę. Ponad 6000 mkw. powierzchnie biurowej wynajął globalny lider innowacji technologicznych – firma NOKIA. Z nowym najemcą Grupa Kapitałowa PHN zawarła długoletnią umowę najmu. 

Firma NOKIA jest światowym liderem innowacji technologicznych, który dostarcza szeroki wachlarz produktów, usług i licencji usługodawcom komunikacyjnym, rządom, dużym przedsiębiorstwom i klientom. NOKIA tworzy infrastrukturę sieci 5G oraz Internet rzeczy, a także aplikacje wirtualnej rzeczywistości i cyfrowego zdrowia. Dzięki umowie zawartej z firmą NOKIA, biurowiec PHN – Domaniewska Office Hub został w pełni skomercjalizowany. Obiekt znajduje się przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8 w Warszawie. Jest to nowoczesny kompleks biurowy, który składa się z dwóch połączonych ze sobą 7-kondygnacyjnych budynków. Domaniewska Office Hub posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Inwestycja otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie na najlepszą Budowę Roku 2015, organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budownictwa. Wśród dotychczasowych najemców kompleksu biurowego jest m.in. Poczta Polska S.A. 

Cieszymy się, że do grona naszych najemców dołączyła kolejna prestiżowa firma, będąca liderem w branży telekomunikacyjnej i technologicznej, która w wynajmowanej powierzchni stworzy m.in. laboratorium badawcze. Powierzchnie PHN stają się miejscem prowadzenia nowoczesnego i innowacyjnego biznesu. W naszych nieruchomościach można korzystać z punktów wynajmu aut na minuty, a w nowych inwestycjach powstaną stanowiska do ładowania aut zasilanych elektrycznie. Jesteśmy też otwarci na podmioty typu start-up. Zgodnie z naszym planem skomercjalizowany został obiekt Domaniewska Office Hub i tym samym zrealizowany jeden z kolejnych punktów naszej strategii na lata 2017-2023 – powiedział Maciej Jankiewicz, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz