Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Clint Eastwood na placu Europejskim

|
plac Europejski
plac Europejski
Od wczoraj na placu Europejskim ruszył dwutygodniowy cykl wieczorów filmowych z Clintem Eastwoodem.

Najbliższe wieczory na placu Europejskim upłyną pod znakiem filmów z udziałem Clinta Eastwooda lub reżyserii tego znanego aktora. Pokazy filmowe będą odbywać się przez kolejne dwa tygodnie, od poniedziałku do czwartku od godziny 18.00. Na wydarzenie zaprasza organizator, firma Ghelamco Poland, wraz z partnerami: restauracją The Place i marką Książęce.

Jesienny cykl został rozpoczęty filmem „Rzeka Tajemnic”. Jest to wciągający kryminał z 2003 r. W wyreżyserowanym przez Clinta Eastwooda filmie wystąpili nagradzani Oscarem Sean Penn i Tom Robbins.

W tym tygodniu na widzów czekają jeszcze: 

  • we wtorek komedia „Kosmiczni kowboje”. W filmie obok Clinta Eastwooda wystąpił Tommy Lee Jones i Donald Sutherland. Jest to historia emerytowanych pilotów NASA, którzy nieoczekiwanie muszą odbyć lot w kosmos i naprawić uszkodzoną satelitę.
  •  w środę obsypany Oscarami film „Za wszelką cenę”. Clint Eastwood występuje tu zarówno w roli reżysera, jak i pierwszoplanowego aktora. W filmie towarzyszą mu m.in. Hilary Swank oraz Morgan Freeman. Film „Za wszelką cenę” opowiada historię dziewczyny z małego amerykańskiego miasteczka, która uprawia boks i pragnie trenować u jednego z najlepszych trenerów, który niestety nie zamierza szkolić kobiet.
  • piątkowa propozycja to film „Gran Torino”. Clint Eastwood jest reżyserem tego filmu i występuje w nim także w roli głównej. Bohaterem „Gran Torino” jest weteran wojny we Wietnamie, Walt Kowalski, który po śmierci żony zostaje sam i z nikim nie utrzymuje kontaktów. Jego spokój zostaje jednak zburzony przez nowych sąsiadów z Azji.

 

Clint Eastwood na placu Europejskim

Seanse w bieżącym tygodniu: 2-4 i 6 października o godz. 18.00

Seanse w kolejnym tygodniu: 9-12 października o godz. 18.00

Aktualne informacje: www.facebook.com/events/184595548752683

Wstęp wolny

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra