Assa Abloy

EKO Focus na ekologię

Biurowiec Focus
Biurowiec Focus
Zlokalizowany na warszawskim Śródmieściu budynek Focus otrzymał certyfikat BREEAM IN-USE.

Warszawski biurowiec Focus uzyskał certyfikat BREEAM IN-USE International. Budynek otrzymał oceny Excellent i Very Good odpowiednio w kategoriach Building Management i Asset Performance. Audyt na zlecenie zarządcy budynku, międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield, przeprowadziła firma Sweco Consulting Sp. z o.o.

- Wszystkie działania modernizacyjne oraz konserwacyjne w budynku Focus prowadzone są z myślą o komforcie dla najemców. Dlatego uzyskanie oceny Excellent oraz Very Good w certyfikacji BREEAM IN-USE potwierdziło nasze znakomite procedury zarządcze - powiedziała Tomasz Pawłowski, Senior Property Manager w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Cushman & Wakefield.

Focus to nowoczesny budynek biurowy klasy A zlokalizowany przy Al. Ludowej 26 w Warszawie. Obiekt jest dobrze usytuowany ze względu na komunikację – w niewielkiej odległości od budynku znajduje się stacja metra, linia tramwajowa oraz liczne przystanki autobusowe. Budynek oferuje 32 000 mkw. powierzchni najmu. Obiekt posiada 12 kondygnacji nadziemnych i trzy podziemne przeznaczone na garaże dla ok. 400 samochodów. Wewnątrz budynku znajduje się wspólne atrium przykryte szklanym dachem i połączone z ogrodem zimowym na 6. piętrze. Biurowiec został zaprojektowany przez architektów z pracowni APA Kuryłowicz & Associates

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz