Porto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTorus logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Miej zielone pojęcie!

OSWBZ zaprasza na pierwszy w Polsce kurs przygotowawczy do egzaminu na WELL AP. Szkolenie odbędzie się 27-28 listopada 2017 w Warszawie.

WELL Building Standard® to system oceny środowiska architektonicznego, który łączy najlepsze praktyki w dziedzinie projektowania i budowy z działaniami na rzecz zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników. WELL Building Standard jest zwieńczeniem prac badawczo-rozwojowych przeprowadzonych przez specjalistów w dziedzinie medycyny, nauk ścisłych i „zielonego” budownictwa. Ogólnym celem systemu WELL Building Standard jest ochrona i poprawa stanu zdrowia i dobrego samopoczucia osób przebywających w budynkach.

Dwudniowy kurs przygotowuje do egzaminu WELL AP. Ujęte w nim treści kładą nacisk na opanowanie systemu WELL Building Standard, siedmiu koncepcji WELL, wszystkich 105 cech oraz ich wymogów, a także procedury certyfikacji WELL. Szkolenie odbędzie się 27 i 28 listopada w Warszawie i zostanie poprowadzone w języku angielskim przez trenera z IWBI Academy. Więcej informacji oraz możliwość rejestracji dostępna na stronie: www.oswbz.org/szkolenia-well/

OSWBZ udowadnia, że jest liderem w walce o zdrowe budynki, organizując pierwszy w Polsce kurs przygotowawczy do egzaminu WELL Accredited Professional.
Kurs przeznaczony jest dla profesjonalistów, pragnących przystąpić do egzaminu WELL AP i dla wszystkich osób zainteresowanych zgłębianiem wiedzy o systemie WELL Building Standard mówi Katarzyna Podyma, OSWBZ Project Manager.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra