Giant

Alfa i Beta przyciągają najemców

Domaniewska Office Park - Alfa
Biurowce Alfa i Beta cieszą się coraz większym zainteresowaniem najemców, którzy ostatnio wynajęli w nich 1600 mkw. powierzchni.

Budynki Alfa i Beta wchodzą w skład kompleksu biurowego Domaniewska Office Park w Warszawie. Oba obiekty cieszą się zainteresowaniem najemców. W budynku Alfa nową umowę najmu podpisała Fundacja AVALON, a jeden z dotychczasowych najemców – AFM zdecydował się pozostać w tej lokalizacji na dłużej. Łączny metraż obu transakcji to prawie 1200 mkw. Budynek Beta również pozyskał nowego najemcę. Obiekt wybrała firma Multi Communications, która wynajęła prawie 400 mkw. powierzchni biurowej. W tych procesach wynajmu właściciela kompleksu, tj. fundusz Deka Immobilien, reprezentowała firma Knight Frank. Fundacji AVALON oraz Multi Communications doradzała firma Walter Herz.

Niedawno przeprowadzona modernizacja obu nieruchomości, wpłynęła bardzo korzystnie na ich wizerunek i postrzeganie na rynku. Alfa i Beta odbierane są przez najemców jako atrakcyjna lokalizacja, sprzyjająca rozwojowi biznesu oraz przyjazne miejsce pracy. Zmianie poddane zostały lobby wejściowe obu budynków - jest jasno, nowocześnie, ale i przytulnie. To jeszcze nie koniec spodziewanych zmian – mówi Izabela Dąbrowska, Senior Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w Knight Frank.

Budynki Alfa i Beta, należące do kompleksu biurowego Domaniewska Office Park, zlokalizowane są przy Domaniewskiej 50a/b na warszawskim Mokotowie. Powierzchnia najmu każdego z obiektów wynosi ponad 8600 mkw. Do obu budynków przynależą garaże podziemne. W budynku Beta znajduje się także kantyna oraz powierzchnia pokazowa.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz