Giant

Onyx otwarty na najemców

|
Uroczyste otwarcie biurowca Onyx Business Point
Onyx Business Point został oficjalnie otwarty. To pierwszy tak nowoczesny biurowiec w Pile.

Naszym celem było zbudowanie budynku, który nie tylko wpisałby się w kierunek rozwoju naszego miasta, ale był dodatkowym impulsem dla nowych inwestycji. Onyx Business Point gwarantuje prestiż, komfort i estetykę, które są dostępne w zagłębiach biurowych wielkich miast, ale których nie było wcześniej w Pile – powiedział Wojciech Andrzejewski witając gości przybyłych na uroczystość otwarcia biurowca.

Na uroczystość otwarcia biurowca Onyx Business Point zostali zaproszeni liczni goście, wśród nich np. starosta pilski Eligiusz Komarowski, prezydent Piły Piotr Głowski, wykonawcy inwestycji, architekci oraz lokalni przedsiębiorcy. Gospodarzami wydarzenia byli właściciele biurowca – Wojciech Andrzejewski i Krzysztof Piwoński.

Kiedy rynek pracy staje się rynkiem pracownika, nie pracodawcy, należy szukać dodatkowych czynników motywujących pracowników do podjęcia pracy w naszych firmach. W mieście, w którym bezrobocia praktycznie nie ma, trudno wyobrazić sobie lepszy magnes na najlepszych ludzi niż zaoferowanie im pracy w warunkach takich jakie gwarantuje Onyx. I nie jest to tylko teoria, pierwsze doświadczenia naszych najemców potwierdzają te słowa – dodał Wojciech Andrzejewski.

Dla zgromadzonych na otwarciu biurowca gości zostały przygotowane liczne atrakcje. Wydarzeniu towarzyszył występ kabaretu Czołówka Piekła (zwycięzcy zeszłorocznego i laureata tegorocznego Przeglądu Kabaretów PAKA). Zebranym czas umilał zespół jazzowy Gentle Jazz Trio. Na pierwszym piętrze budynku urządzono wystawę dzieł lokalnych artystów. Goście mogli podziwiać zebrane tam dzieła, a także mieli okazję do tego, by wcielić się w rolę mecenasa sztuki i nabyć wybrane obrazy. Oczywiście podczas uroczystości otwarcia nie zbrakło uroczystego toastu, tortu i poczęstunku.

Każdy obecny na otwarciu biurowca mógł zwiedzić cały budynek. Co więcej, goście mogli także zrobić sobie kilka zdjęć we wnętrzach biurowca, bowiem w jednym z pomieszczeń biurowych czekał na nich fotograf. Zachwyt zwiedzających wzbudzał taras znajdujący się na dachu biurowca. Jest on już niemal ukończony, a jego otwarcie zaplanowane jest na wiosnę przyszłego roku. Dla przyszłych pracowników obiektu będzie to miejsce relaksu, spotkań biznesowych, pracy czy przestrzeń na różnego typu eventy.

Biurowiec Onyx Business Point jest już częściowo skomercjalizowany. Obecnie wolne przestrzenie biurowe typu gabinetowego oraz open space dostępne są na I i II piętrze. Do dyspozycji najemców dostępne są także lokale usługowe zlokalizowane na parterze. Mile widziani są najemcy sieciowi, firmy poszukujące dużych powierzchni oraz lokalni przedsiębiorcy, którzy szukają przestrzeni z klasą – informuje Katarzyna Kanabaj, zarządca nieruchomości.

Biurowiec Onyx Business Point znajduje się w ścisłym centrum Piły. Na trzech kondygnacjach obiekt oferuje łącznie 2500 mkw. powierzchni. Projekt biurowca przygotowało biuro BOA Archi-Graf. Projektantką kluczowych wnętrz była Patrycja Zaczyńska. Rolę generalnego wykonawcy obiektu sprawowała firma Pil-Building. Onyx to pierwszy tak nowoczesny biurowiec w leżącej na pograniczu Pomorza Zachodniego i Wielkopolski Pile. Miasto to odgrywa ważną rolę w transporcie krajowym i międzynarodowym ze względu na położenie na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych. Ta lokalizacja, jak i ciągły rozwój Piły przyciągają inwestorów z kraju i zagranicy.

 


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Kozy :
Wypieli się na pilskich dekoratorów wnętrz? ???
22 października 2017 10:35