Porto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoSpectra Development logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Quattro Business Park – Budowa Roku 2014

Nagroda dla Quattro Business Park
Dyplom dla Quattro Business Park
23 czerwca w Warszawie odbyła się uroczystość, podczas której wręczono nagrody w Konkursie PZITB „Budowa Roku 2014”. Dwie nagrody trafiły do Grupy Buma.

W jubileuszowej 25. edycji konkursu „Budowa Roku” organizowanego przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przyznano nagrody w dziewięciu kategoriach. Generalny Wykonawca, spółka Buma Contractor należąca do Grupy Buma otrzymała dwie nagrody I stopnia – w kategorii „obiekty biurowo-handlowo-usługowe” za realizację kompleksu biurowego Quattro Business Park oraz w kategorii „budynki mieszkalne o wartości 15 do 25 mln zł” za budowę inwestycji mieszkaniowej Osiedle Krakowskie.

 

Quattro Business Park jest nowoczesnym kompleksem biurowym klasy A, który krakowskiemu rynkowi biurowemu dostarczył 48 500 mkw. powierzchni na wynajem. Inwestycja składa się z czterech czternastokondygnacyjnych budynków biurowych wyposażonych w parkingi podziemne oraz z budynku parkingu wielopoziomowego. Kompleks biurowy zlokalizowany jest w Krakowie przy jednej z głównych arterii – alei gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego.

 

Kameralna inwestycja mieszkaniowa Osiedle Krakowskie znajduje się w południowej części miasta przy skrzyżowaniu ulic Cegielnianej i Odrzańskiej (Łagiewniki). Składa się z dwóch trzypiętrowych budynków mieszkalnych z garażem podziemnym oraz przestronnym dziedzińcem i placem zabaw.

 

Grupa Buma – jeden z liderów na lokalnym rynku biurowym – jest inwestorem, deweloperem, generalnym wykonawcą inwestycji i elewacji oraz zarządcą nieruchomości. Podczas przeszło dwóch dekad działalności firma oddała do użytkowania ponad 120 000 mkw. powierzchni biurowej, m.in. w ramach kompleksów Quattro Business Park, Green Office, Rondo Business Park, Onyx czy Buma Square. W portfolio Grupy Buma znajduje się wiele realizacji osiedli mieszkaniowych na terenie Krakowa – ponad 2000 mieszkań i 300 domów jednorodzinnych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra