INTER-BUD logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoPodium Investment logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Najemcy wybierają biura przy ul. Bitwy Warszawskiej

Recepcja w budynku Bitwy Warszawskiej Business Center
Recepcja w budynku Bitwy Warszawskiej Business Center
CA IMMO przedłuża kolejne umowy z najemcami biurowca Bitwy Warszawskiej Business Center.
CA IMMO skutecznie renegocjuje umowy z kolejnymi najemcami wynajmującymi powierzchnię w budynku Bitwy Warszawskiej Business Center. Jednym z nich jest Kotányi – austriackie przedsiębiorstwo specjalizujące się w wyrobie przypraw. Firma zostanie w biurowcu zlokalizowanym przy ul. Bitwy Warszawskiej na kolejne 5 lat. W obiekcie tym Kotányi zajmuje 350 mkw. powierzchni.
 
Na przedłużenie obecnej umowy najmu zdecydował się również Warner Bros. Co więcej, amerykańskie przedsiębiorstwo mediowe zajmujące się produkcją filmów, programów telewizyjnych i muzyki jednocześnie zoptymalizowało wynajmowaną powierzchnię do 435 mkw. 
 
Biurowiec Bitwy Warszawskiej Business Center zyskał także nowego najemcę. Jest nim FL TAX, firma doradztwa podatkowego. Jej biuro mieścić się będzie na powierzchni 620 mkw. ostatniego piętra budynku. Z nowej siedziby FL TAX roztacza się niepowtarzalny widok na okolicę.
 
Bitwy Warszawskiej BC jest 7-kondygnacyjnym budynkiem, który oferuje około 20 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Biurowiec składa się z trzech części o osobnych i niezależnych wejściach. Do dyspozycji pracowników przeznaczony jest także parking podziemny, który zapewnia 450 miejsc postojowych. 
 
Oprócz biurowca Bitwy Warszawskiej Business Center w portfolio CA IMMO, znajdują się jeszcze takie budynki jak: Warsaw Towers, Saski Point, Saski Crescent, Warsaw Spire Budynek B, Wspólna oraz obiekt Avia w Krakowie. Łącznie CA IMMO w Polsce zarządza ponad 100 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. 
 

5.0
Tagi: CA Immo
Napisz pierwszy komentarz
mantra