Assa Abloy

Lodowisko powraca!

Lodowisko na placu Europejskim
Tej zimy mieszkańcy Warszawy znów będą mogli pojeździć na łyżwach na placu Europejskim. Otwarcie lodowiska u stóp Warsaw Spire już 9 grudnia.

Lodowisko ponownie zagości na placu Europejskim. Wielkie otwarcie odbędzie się już 9 grudnia o godzinie 16.00. Będą mu towarzyszyć liczne atrakcje. Rozpocznie się ono pokazem fragmentów spektaklu na lodzie pt. „Gdzie się podziały choinki?” w wykonaniu grupy Walley Ice Story. Kolejną atrakcją zaplanowaną po przedstawieniu są animacje i łyżwiarskie zabawy z udziałem tancerzy. Z kolei, o godzinie 17:30 odbędą się wybory „najbardziej mikołajowego Mikołaja”. Zwycięzca włączy lampki na świątecznej choince i rozda słodkie prezenty najmłodszym. Świątecznego nastroju doda jarmark bożonarodzeniowy. Ciekawą atrakcją będzie także kolorowa, wenecka karuzela. 

Plac Europejski to miejsce tętniące życiem nie tylko latem. Zeszłoroczne lodowisko cieszyło się niezwykłą popularnością wśród mieszkańców Warszawy, dlatego z radością organizujemy jego drugą edycję. Przestrzeń przed Warsaw Spire wygrała plebiscyt na ulubione miejsce warszawiaków, a to zobowiązuje – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Zlokalizowane na placu Europejskim lodowisko jest zadaszone. Na miejscu działać będzie wypożyczalnia, będzie również możliwość naostrzenia łyżew. W każdy czwartek w godzinach 17.00-19.00 będą organizowane bezpłatne lekcje jazdy na łyżwach pod okiem wykwalifikowanego instruktora. 

Sponsorem wydarzenia jest Hyundai, jedzenie na świątecznym jarmarku zapewni restauracja The Place, a patronat medialny objęło Radio Kolor. Organizatorem „Lodowiska na Placu Europejskim” jest Ghelamco Poland


Godziny otwarcia lodowiska

9 grudnia (dzień otwarcia): 16.00 – 21.00

poniedziałek – piątek: 16.00 – 21.00
sobota – niedziela: 11.00 – 21.00

WSTĘP WOLNY

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz