Mikołajkowa ASTORIA

Dziś o 15:00 ASTORIA Premium Offices organizuje dla swoich najemców oraz warszawiaków przedświąteczny event.

W podcieniach budynku ASTORIA Premium Offices o godzinie 15:00 rozpocznie się mikołajkowy event. Jest to inicjatywa STRABAG Real Estate, właściciela biurowca i organizatora wydarzenia. Jej celem jest integracja pracowników ASTORII i podkreślenie charakteru obiektu, który nie tylko oferuje przestrzeń biurową i handlową, ale pozostaje także otwarty dla lokalnej społeczności.

W naszych założeniach, ASTORIA miała być nie tylko miejscem do pracy. Miała być atrakcyjną przestrzenią miejską, która zaprasza i angażuje warszawiaków. Kolejne już wydarzenie organizowane w bezpośrednim otoczeniu budynku, potwierdza, że ta idea się sprawdza. Fakt, że dbając o naszych najemców, możemy jednocześnie wprowadzić odrobinę świątecznej atmosfery do tętniącego życiem centrum miasta, daje nam tym większą satysfakcję – powiedziała Barbara Harrer, Dyrektor Projektu ASTORIA Premium Offices. 

W mikołajkowe popołudnie na przechodniów i osoby pracujące w biurowcu będą czekały zimowe przysmaki, takie jak pierniki i pieczone kasztany oraz gorąca czekolada. Wydarzenie odbędzie się w otoczeniu klimatycznych dekoracji i przy dźwiękach świątecznej muzyki. 

ASTORIA Premium Offices oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni biurowej i 900 mkw. powierzchni handlowej. Generalnym wykonawcą obiektu jest STRABAG sp. z o.o. W procesie pozyskiwania najemców uczestniczy firma doradcza Colliers International, wyłączny agent odpowiedzialny za wynajem biurowca.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz