Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Mikołajkowa ASTORIA

Dziś o 15:00 ASTORIA Premium Offices organizuje dla swoich najemców oraz warszawiaków przedświąteczny event.

W podcieniach budynku ASTORIA Premium Offices o godzinie 15:00 rozpocznie się mikołajkowy event. Jest to inicjatywa STRABAG Real Estate, właściciela biurowca i organizatora wydarzenia. Jej celem jest integracja pracowników ASTORII i podkreślenie charakteru obiektu, który nie tylko oferuje przestrzeń biurową i handlową, ale pozostaje także otwarty dla lokalnej społeczności.

W naszych założeniach, ASTORIA miała być nie tylko miejscem do pracy. Miała być atrakcyjną przestrzenią miejską, która zaprasza i angażuje warszawiaków. Kolejne już wydarzenie organizowane w bezpośrednim otoczeniu budynku, potwierdza, że ta idea się sprawdza. Fakt, że dbając o naszych najemców, możemy jednocześnie wprowadzić odrobinę świątecznej atmosfery do tętniącego życiem centrum miasta, daje nam tym większą satysfakcję – powiedziała Barbara Harrer, Dyrektor Projektu ASTORIA Premium Offices. 

W mikołajkowe popołudnie na przechodniów i osoby pracujące w biurowcu będą czekały zimowe przysmaki, takie jak pierniki i pieczone kasztany oraz gorąca czekolada. Wydarzenie odbędzie się w otoczeniu klimatycznych dekoracji i przy dźwiękach świątecznej muzyki. 

ASTORIA Premium Offices oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni biurowej i 900 mkw. powierzchni handlowej. Generalnym wykonawcą obiektu jest STRABAG sp. z o.o. W procesie pozyskiwania najemców uczestniczy firma doradcza Colliers International, wyłączny agent odpowiedzialny za wynajem biurowca.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra