Agrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFuture Processing logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTork logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBusiness House logoEkodom Deweloper logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoINTERBIURO logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGTV Lighting logoTorus logoEcho Investment logoSpectra Development logoDuda Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoLC Corp S.A. logoGhelamco Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Mikołajkowa ASTORIA

Dziś o 15:00 ASTORIA Premium Offices organizuje dla swoich najemców oraz warszawiaków przedświąteczny event.

W podcieniach budynku ASTORIA Premium Offices o godzinie 15:00 rozpocznie się mikołajkowy event. Jest to inicjatywa STRABAG Real Estate, właściciela biurowca i organizatora wydarzenia. Jej celem jest integracja pracowników ASTORII i podkreślenie charakteru obiektu, który nie tylko oferuje przestrzeń biurową i handlową, ale pozostaje także otwarty dla lokalnej społeczności.

W naszych założeniach, ASTORIA miała być nie tylko miejscem do pracy. Miała być atrakcyjną przestrzenią miejską, która zaprasza i angażuje warszawiaków. Kolejne już wydarzenie organizowane w bezpośrednim otoczeniu budynku, potwierdza, że ta idea się sprawdza. Fakt, że dbając o naszych najemców, możemy jednocześnie wprowadzić odrobinę świątecznej atmosfery do tętniącego życiem centrum miasta, daje nam tym większą satysfakcję – powiedziała Barbara Harrer, Dyrektor Projektu ASTORIA Premium Offices. 

W mikołajkowe popołudnie na przechodniów i osoby pracujące w biurowcu będą czekały zimowe przysmaki, takie jak pierniki i pieczone kasztany oraz gorąca czekolada. Wydarzenie odbędzie się w otoczeniu klimatycznych dekoracji i przy dźwiękach świątecznej muzyki. 

ASTORIA Premium Offices oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni biurowej i 900 mkw. powierzchni handlowej. Generalnym wykonawcą obiektu jest STRABAG sp. z o.o. W procesie pozyskiwania najemców uczestniczy firma doradcza Colliers International, wyłączny agent odpowiedzialny za wynajem biurowca.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra