Nowy najemca w Centrum Królewska

Fundacja Polska Bezgotówkowa została nowym najemcą biurowca Centrum Królewska w Warszawie.

Fundacja Polska Bezgotówkowa zajmuje się rozbudową sieci akceptacji kart płatniczych w Polsce. Podpisała ona umowę najmu 265 mkw. powierzchni biurowej w budynku Centrum Królewska w Warszawie. W transakcji właściciela budynku, Grupę Rezydent, reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, zaś najemcy w negocjacjach doradzała Kancelaria Brochocki.

Centrum Królewska jest jednym z najbardziej reprezentatywnych budynków biurowych w tej części Warszawy. Standard budynku oraz zastosowane w nim rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa spełniły nasze wymagania, dlatego wybraliśmy tę lokalizację spośród kilku innych analizowanych - powiedział Mieczysław Groszek, Prezes Zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Centrum Królewska to nowoczesny budynek biurowy, który oferuje ok. 7000 mkw. powierzchni na wynajem. Obiekt położony jest w ścisłym centrum, w bliskim sąsiedztwie Dworca Centralnego i stacji metra.

Fundacja Polska Bezgotówkowa została założona latem 2017 roku przez Związek Banków Polskich. Jej głównym zadaniem jest zarządzanie środkami przeznaczonymi na rozbudowę sieci akceptacji kart płatniczych na terenie całego kraju. Program ten finansowany jest przez banki wydawców kart płatniczych, organizacje płatnicze VISA i MasterCard oraz agentów rozliczeniowych. Jest też wspierany przez Ministerstwo Rozwoju.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz