Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Wprowadzą się do KASKADY

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
ENEA S.A. i Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego to nowi najemcy budynku biurowego KASKADA.

ENEA S.A. do KASKADY wprowadzi się 1 maja br. Na czwartym piętrze budynku sprzedawca, dystrybutor i producent energii elektrycznej oraz cieplnej zajmie ok. 530 mkw. powierzchni biurowej. ENEA S.A. jest jednym z liderów polskiego rynku energetycznego i należy do grona największych polskich przedsiębiorstw.

W biurowcu KASKADA swoją siedzibę będzie mieć również Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Zajmnie ono niemal 1300 mkw. powierzchni na szóstym piętrze oraz pozostałą wolną powierzchnię na czwartym piętrze. Narodowy Instytut Wolności jest instytucją właściwą w sprawach wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, a także działalności pożytku publicznego i wolontariatu. Do zadaniem instytutu należy zarządzanie programami wsparcia rozwoju społeczeństwa obywatelskiego oraz gromadzenie i analizowanie danych ze wszystkich obszarów współpracy administracji państwowej z sektorem obywatelskim.

Budynek KASKADA powstał w 1998 r., jako jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych w swojej klasie. Na dziewięciu piętrach biurowiec oferuje łącznie ponad 16 000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum Warszawy przy al. Jana Pawła II. KASKADA to jeden z kluczowych budynków biurowych Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra