Kinnarps Polska Sp. z o.o.

N.A.Y.S. na mapie Biznesowego Mokotowa

Zespół N.A.Y.S.
Zespół N.A.Y.S.
Not Another Yoga Studio (N.A.Y.S.) to nowy najemca Adgar Plaza B. Studio oferuje różnorodne zajęcia jogi i fitnessu. Jest to kolejne miejsce w ramach kompleksu Adgar Plaza, w którym najemcy mogą poćwiczyć.

Not Another Yoga Studio znajduje się w łatwo dostępnym lokalu usytuowanym na parterze budynku Adgar Plaza B przy ul. Postępu. Zajmuje ono 230 mkw. powierzchni obiektu i oferuje różnorodne zajęcia (joga, pilates czy callanetics). Studio składa się z dwóch sal do ćwiczeń i medytacji. Większa sala została wyposażona w 17 hamaków do ćwiczeń. Na terenie N.A.Y.S. znajduje się także damska i męska szatnia oraz recepcja z kawiarenką. 

Wszystko co robimy, robimy z szacunkiem dla środowiska naturalnego i jego beneficjentów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Adgar Poland, ponieważ nasze wartości są podobne, a budynki ekologiczne, przyjazne dla najemców, i można w nich elastycznie kształtować własną, nowoczesną przestrzeń. Wspólnie jesteśmy w stanie doskonale zadbać o okolicznych pracowników i mieszkańców. Chcemy, aby N.A.Y.S. stało się prawdziwą oazą, miejscem relaksu w centrum biurowym Mokotowa, by nasi goście poczuli się u nas wyjątkowo i mogli zadbać o siebie po czy w trakcie pracy. Serdecznie wszystkich do nas zapraszamy, do Adgar Plaza B, przy Postępu 17B – powiedziała Martyna Czyżewska, założycielka Not Another Yoga Studio. 

Adgar Plaza B razem z Adgar Plaza A i Adgar Plaza One tworzy kompleks biurowy Adgar Plaza. Razem obiekty oferują 40 000 mkw. powierzchni biurowych klasy A. Budynki A i B orz Plaza One posiadają certyfikat LEED Gold. Kompleks Adgar Plaza oferuje liczne udogodnienia dla pracowników: nowoczesne powierzchnie konferencyjne, pierwszy w Polsce co-creating Brain Embassy, bezpieczną infrastrukturę IT, centralną serwerownię Data Center, parkingi na ponad 850 aut, kawiarnie, przedszkole, wypożyczalnię rowerów, ekologiczną myjnię samochodową i wiele innych. 

   

Oferujemy naszym najemcom przestrzeń dostosowaną zarówno do potrzeb międzynarodowych koncernów, jak i małych czy średnich firm. Chcemy, aby każdy najemca czuł się u nas dobrze i komfortowo, nie tylko w godzinach pracy, dlatego stawiamy na ekologiczne rozwiązania, zaawansowaną infrastrukturę techniczną, zapewniamy liczne udogodnienia dla pracowników i ich rodzin. Nasz koncept Brain Embsassy, który od kilku miesięcy funkcjonuje na Mokotowie, przyciąga kreatywne firmy i pozytywnie oddziałuje na wszystkich naszych najemców, oddając do dyspozycji kreatywną przestrzeń odpowiadającą na zmieniające się dynamicznie potrzeby związane z powierzchnią do pracy czy spotkań. Cieszymy się, że N.A.Y.S. do nas dołącza, ponieważ wzbogaci ofertę sportową i relaksacyjną dla naszych najemców, ale także dla wszystkich zainteresowanych osób, codziennie zapracowanych na naszym biznesowym Mokotowie – mówi Ewelina Nuszczyńska Leasing Specialist Adgar Poland odpowiedzialna za kontrakt z N.A.Y.S.

 


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz
mantra