Przeprowadzka do Zebra Tower

Zebra Tower
Zebra Tower
Do biurowca Zebra Tower spółka technologiczna Cloudity przeprowadzała w dwóch etapach. We wrześniu ubiegłego roku firma zajęła tymczasową powierzchnię, a niedawno wprowadziła się do docelowego biura.

Cloudity to spółka technologiczna, która świadczy usługi doradcze i wdrożeniowe w segmencie cloud computingu. W warszawskim biurowcu Zebra Tower firma zajęła prawie 430 mkw. powierzchni. W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunków umowy najmu, eksperci z JLL doradzali Cloudity, a właściciela obiektu – fundusz Union Investment – reprezentowała firma Cushman & Wakefield.

Spółka Cloudity powstała w 2014 r. Swoją działalność konsultingową prowadzi ona m.in. w Polsce, Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Finlandii oraz w wielu innych krajach. Jako Salesforce Platinum Consulting Partner rozwija ekosystem Salesforce wspierając klientów w uruchomieniu takich produktów jak Sales Cloud, Service Cloud, Pardot czy Marketing Cloud. Cloudity tworzy również własne aplikacje biznesowe usprawniające proces sprzedaży oraz obsługi klienta w oparciu o platformę Force.com.

Do efektywnej pracy potrzebna jest odpowiednia przestrzeń. Przeprowadzka do nowego biura Cloudity, bez wątpienia jest krokiem milowym w rozwoju firmy. Jesteśmy zdania, że miejsce, w którym się pracuje definiuje DNA każdej organizacji. Jako firma IT, która swoje pierwsze kroki stawiała w prowizorycznym, 3‑osobowym biurze, możemy bez wahania stwierdzić, że prawie 50-osobowy zespół w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy jest dowodem na to, jak ciężka praca i wiara w ludzi, z którymi współtworzy się biznes, gwarantuje sukces. Pomimo przeprowadzki do Zebra Tower, planujemy utrzymać rodzinną, kameralną atmosferę, a nowe miejsce przyczyni się do dalszego rozwoju Cloudity w tym duchu – komentuje Paweł Sobczak, Prezes Zarządu w Cloudity.

Zebra Tower to nowoczesny 17-kondygnacyjny budynek biurowy, który oferuje ponad 17 000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt wyróżnia zaokrąglona fasada w pasy. Poza nietypowym projektem bryły, budynek charakteryzuje się również przestronnymi i funkcjonalnymi wnętrzami. Zebra Tower posiada certyfikat LEED na poziomie Gold. Zarządcą biurowca jest firma doradcza JLL.

Zebra Tower to projekt biurowy, który będzie wspierał dynamiczny rozwój Cloudity, jednocześnie zapewniając zespołowi firmy komfortowe oraz inspirujące środowisko pracy. Dużym atutem Zebra Tower jest również centralna, dogodna lokalizacja – tuż obok stacji metra Politechnika, Trasy Łazienkowskiej oraz w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej – dodaje Adam Bechciński, Konsultant w Dziale Najemcy, JLL.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz