FYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCity Space logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKontor logoOlivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Nowa technologia renowacji posadzek betonowych

Monodec Grande Lux
Firma Flowcrete Polska wprowadza nową technologię do renowacji posadzek betonowych.

Flowcrete Polska wprowadza do oferty nową technologię Monodec Grande Lux. Pozwala ona zmienić zwykłą posadzkę betonową w atrakcyjną wizualnie, wytrzymałą i łatwą w czyszczeniu powierzchnię o delikatnym połysku.

System Monodec Grande Lux został opracowany w oparciu o kompozycję specjalistycznych produktów chemii budowlanej. Pozwala on wyeksponować naturalne piękno kruszywa w betonie i nadaje powierzchni błyszczące, odbijające światło wykończenie. Wykonana w tej technologii posadzka charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki chemiczne, uszkodzenia mechaniczne, zaplamienia i zabrudzenia.

Technologia Monodec Grande Lux polega na szlifowaniu i polerowaniu betonu z wykorzystaniem środków wzmacniających i ochronnych Euco Diamond Hard oraz UltraGuard. System umożliwia także uzupełnianie ubytków podłoża przy użyciu EUCO QWIKstitch, uniwersalnej żywicy uretanowej. Pozwala ona na naprawę uszkodzeń w posadzce betonowej i ich dalszą obróbkę już po 1 godzinie od aplikacji. Dodatkowym elementem jest Vibra-Stain SB, czyli zestaw pigmentów, za pomocą których możliwa jest praktycznie dowolna zmiana kolorystyki podłoża oraz wykonanie na posadzce wzorów, np. logotypu firmy.

Monodec Grande Lux pozwala na uzyskanie efektu betonu polerowanego. Można stosować go w zakładach produkcyjnych, centrach dystrybucyjnych, w przestrzeni publicznej terminali lotniczych, dworców, szkół, muzeów oraz w obiektach komercyjnych. System jest polecany zarówno do renowacji starych, zużytych podłoży, jak i w przypadku nowych posadzek betonowych.

Materiały do renowacji posadzek w technologii Monodec Grande Lux zostały wprowadzone do oferty Flowcrete Polska przy współpracy z Euclid Chemical.

 


0.0
Tagi: Flowcrete
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra