Agrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoINTER-BUD logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoGTV Lighting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Polsoja zdecydowała się na przeprowadzkę

Diamond Business Park Ursus
Diamond Business Park Ursus
Firma Polsoja przenosi biuro do Diamond Business Park Ursus.

Polsoja to producent i dystrybutor produktów spożywczych dla wegetarian i wegan. Firma zdecydowała się na przeprowadzkę do nowej siedziby Diamond Business Park Ursus i powiększenie biura, ze względu na dynamiczny rozwój. Polsoja wynajęła 550 mkw. powierzchni biurowej na 2. piętrze w II fazie inwestycji DBP Ursus. Najemcę w transakcji reprezentowali konsultanci AXI IMMO. Projekt aranżacji wnętrz oraz pełne wyposażenie biura zapewniła firma Helikon Meble.

Chcieliśmy, aby nasze nowe biuro było nowoczesną, komfortową przestrzenią pracy oraz było położone w dogodnej lokalizacji tj. takiej, która zapewni dostęp do środków komunikacji publicznej, a jednocześnie pozwoli na sprawną komunikację pomiędzy biurem i magazynem. Po dokładnej analizie wielu ofert zdecydowaliśmy się na biuro w Diamond Business Park Ursus, które w największym stopniu spełniło nasze oczekiwania – komentuje Dyrektor Operacyjny Grzegorz Sosnowski w Polsoja.

Klientowi zależało na lokalizacji siedziby w południowo-zachodniej części Warszawy, tak aby z jednej strony dostępna była komunikacja miejska, a jednocześnie zmotoryzowani pracownicy mieli łatwy dojazd do biura. Ponadto, najemca potrzebował przestrzeni, która zapewni efektywny podział powierzchni, zachowując odpowiedni przepływ informacji pomiędzy działami. Istotnym elementem był również wysoki standard wykończenia i ponadstandardowa liczba 35 miejsc parkingowych. Wszystkie te punkty spełnił Diamond Business Park Ursus komentuje Jakub Potocki, Office Negotiator w AXI IMMO.

Diamond Business Park Ursus to park biznesowy oferujący powierzchnie biurowe i magazynowe klasy A. Biura przylegają bezpośrednio do magazynów, ale są zlokalizowane w oddzielnym obiekcie z reprezentacyjnymi holami wejściowymi od strony dziedzińca. Łączna wielkość kompleksu to 34 000 mkw., z czego 16 000 mkw. stanowi powierzchnia biurowa. Projekt zlokalizowany jest w dzielnicy Ursus. Park położony jest blisko głównych arterii miasta i węzłów autostrady A2 oraz węzła Salomea-Wolica łączącej drogi ekspresowe S7 (Warszawa – Kraków) i S8 (Warszawa – Wrocław). Diamond Business Park Ursus należy do White Star Real Estate.

 


0.0
Tagi: Axi Immo
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra