bcb wrzesień 2020

Polsoja zdecydowała się na przeprowadzkę

Diamond Business Park Ursus
Diamond Business Park Ursus
Firma Polsoja przenosi biuro do Diamond Business Park Ursus.

Polsoja to producent i dystrybutor produktów spożywczych dla wegetarian i wegan. Firma zdecydowała się na przeprowadzkę do nowej siedziby Diamond Business Park Ursus i powiększenie biura, ze względu na dynamiczny rozwój. Polsoja wynajęła 550 mkw. powierzchni biurowej na 2. piętrze w II fazie inwestycji DBP Ursus. Najemcę w transakcji reprezentowali konsultanci AXI IMMO. Projekt aranżacji wnętrz oraz pełne wyposażenie biura zapewniła firma Helikon Meble.

Chcieliśmy, aby nasze nowe biuro było nowoczesną, komfortową przestrzenią pracy oraz było położone w dogodnej lokalizacji tj. takiej, która zapewni dostęp do środków komunikacji publicznej, a jednocześnie pozwoli na sprawną komunikację pomiędzy biurem i magazynem. Po dokładnej analizie wielu ofert zdecydowaliśmy się na biuro w Diamond Business Park Ursus, które w największym stopniu spełniło nasze oczekiwania – komentuje Dyrektor Operacyjny Grzegorz Sosnowski w Polsoja.

Klientowi zależało na lokalizacji siedziby w południowo-zachodniej części Warszawy, tak aby z jednej strony dostępna była komunikacja miejska, a jednocześnie zmotoryzowani pracownicy mieli łatwy dojazd do biura. Ponadto, najemca potrzebował przestrzeni, która zapewni efektywny podział powierzchni, zachowując odpowiedni przepływ informacji pomiędzy działami. Istotnym elementem był również wysoki standard wykończenia i ponadstandardowa liczba 35 miejsc parkingowych. Wszystkie te punkty spełnił Diamond Business Park Ursus komentuje Jakub Potocki, Office Negotiator w AXI IMMO.

Diamond Business Park Ursus to park biznesowy oferujący powierzchnie biurowe i magazynowe klasy A. Biura przylegają bezpośrednio do magazynów, ale są zlokalizowane w oddzielnym obiekcie z reprezentacyjnymi holami wejściowymi od strony dziedzińca. Łączna wielkość kompleksu to 34 000 mkw., z czego 16 000 mkw. stanowi powierzchnia biurowa. Projekt zlokalizowany jest w dzielnicy Ursus. Park położony jest blisko głównych arterii miasta i węzłów autostrady A2 oraz węzła Salomea-Wolica łączącej drogi ekspresowe S7 (Warszawa – Kraków) i S8 (Warszawa – Wrocław). Diamond Business Park Ursus należy do White Star Real Estate.

 


0.0
Tagi: Axi Immo
Napisz pierwszy komentarz