Kinnarps 01.06-30.06

Małachowski Square wynajęty w ponad 80 proc.

Małachowski Square
Małachowski Square
Zabytkowa kamienica hr. Raczyńskiego ma nowych najemców. Swoje biuro otworzy tu kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr oraz przestrzeń coworkingowa Rent24.

Kamienica hr. Raczyńskiego należy do Europa Capital Partners oraz White Star Real Estate. W obiekcie tym WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr oraz Rent24 zajmą około 4600 mkw. powierzchni.

Kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr świadczy kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa gospodarczego. W Małachowski Square wynajmie ona 2000 mkw. powierzchni. Z kolei Rent24 to innowacyjna przestrzeń coworkingowa posiadająca obecnie 25 lokalizacji, w Niemczech, Holandii i Stanach Zjednoczonych. W Małachowski Square zajmie ona 2600 mkw. powierzchni. 

Małachowski Square w Warszawie, znany jest także jako kamienica hr. Raczyńskiego. Obiekt został odnowiony w latach 2010–2013. W odnowionej części oraz w dobudowanym nowym skrzydle dostępnych jest łącznie 12 533 mkw. powierzchni biurowej oraz 805 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na parterze. Podczas remontu odtworzono historyczną fasadę budynku, przywrócono obszerne witryny na parterze. Zachowane zostało także historyczne wejście do budynku. Małachowski Square znajduje się vis-a-vis Zachęty, w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Czapskich. W pobliżu znajduje się stacja metra Świętokrzyska oraz Nowy Świat, a także liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Dawna kamienia hr. Raczyńskiego jest idealnym miejscem dla firm szukających reprezentacyjnej i prestiżowej powierzchni biurowej w samym sercu Warszawy, blisko biznesowego centrum stolicy. Jest także wyjątkowym połączeniem nobliwej tradycji i nowoczesności. Potwierdzają to nasi nowi najemcy. Zarówno kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr jak i przestrzeń coworkingowa Rent24 doceniła nie tylko najwyższą jakość i standardy budynku ale także jego historię i elegancję. Obecnie odnowiona kamienica skomercjalizowana jest w ponad 80 proc., myślę, że już nie długo będę mógł pochwalić się kolejnymi umowami najmu z naszymi ostatnimi najemcami – komentuje James Pennington, Dyrektor Zarządzający Asset Management Central Europe w Europa Capital Partners.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz