Giant

Kamienica wizytówką dla kancelarii

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Kancelaria Jacek Kosiński Adwokaci i Radcowie Prawni ma nową siedzibę. Znajduje się ona w budynku przy Placu Małachowskiego 2. Kancelaria wynajęła biuro od Europa Capital Partners i White Star Real Estate.

Kancelaria Jacek Kosiński Adwokaci i Radcowie Prawni doceniła lokalizację w centrum Warszawy oraz wyróżniającą się architekturę kamienicy hr. Raczyńskiego. W budynku przy Placu Małachowskiego 2 kancelaria na początku będzie zajmować biuro o powierzchni ponad 600 mkw. Obiekt został poddany rewitalizacji w latach 2010 – 2013. W odnowionej części oraz w dobudowanym nowym skrzydle znalazło się łącznie 12 533 mkw. powierzchni biurowej oraz 805 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na parterze.

Szukaliśmy siedziby, która wyróżnia się elegancją i wysokim prestiżem – wizytówki dla naszej kancelarii. Kamienica przy Placu Małachowskiego ujęła nas połączeniem tradycji z nowoczesnością oraz wysokim standardem wykończenia. Znalezienie odpowiedniego biura nie byłoby możliwe, gdyby nie praca przedstawicieli dewelopera White Star Real Estate, którym dziękujemy za rewelacyjną, efektywną współpracę oraz świetne rozumienie potrzeb najemcy – mówi Jacek Kosiński, Partner zarządzający w kancelarii Jacek Kosiński Adwokaci i Radcowie Prawni.

Jacek Kosiński Adwokaci i Radcowie Prawni to zespół ekspertów specjalizujących się w prawie nieruchomości, prawie budowlanym oraz w projektach infrastrukturalnych. Kompetencje kancelarii obejmują również obsługę w zakresie prawa zamówień publicznych oraz partnerstw publiczno-prywatnych oraz doradztwo w projektach finansowania oraz transakcjach obejmujących sprzedaż czy zagospodarowanie nieruchomości.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz