Assa Abloy

V.Offices z wiechą

Biurowiec V.Offices
Biurowiec V.Offices
Biurowiec V.Offices zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku. Na budynku zawisła już tradycyjna wiecha. Obiekt osiągnął juz bowiem stan surowy otwarty.

Kolejny etap realizacji inwestycji V.Offices został zakończony. Budowa została doprowadzona do stanu surowego otwartego. Prace nad biurowcem rozpoczęły się w II kw. 2017 r. Wiecha to przede wszystkim symbol ukończenia najtrudniejszych i najbardziej czasochłonnych prac konstrukcyjnych i doprowadzenie budowy do etapu stanu surowego otwartego. Dla nas to również potwierdzenie, że prace wykonywane są zgodnie z harmonogramem i już pod koniec 2018 r. będziemy mogli przekazać powierzchnie biurowe i usługowe najemcom – mówi Sebastian Kieć, prezes AFI Europe Poland. 

Budynek zaoferuje niemal 38 000 mkw. powierzchni komercyjnej, z czego niemal 25 000 mkw. to powierzchnia biurowa. Znajduje się on w centrum Krakowa, przy Al. 29 Listopada. Inwestorem i deweloperem biurowca jest AFI Europe. Projekt architektoniczny obiektu powstał w pracowni Iliard Architecture & Project Management. Generalnym wykonawcą biurowca jest firma Warbud. Agentem wyłącznym V.Offices jest Knight Frank

Biurowiec V.Offices jest jednym z najnowocześniejszych budynków biurowych w Europie. Obiekt posiada certyfikat BREEAM na poziomie Outstanding. Biurowiec został również wyróżniony prestiżową nagrodą BREEAM Award 2018 Central and Eastern Europe. Wszystkie procesy (np. zarządzanie energią, ilością światła dziennego czy wilgotnością powietrza) będą sterowane automatycznie i dostosowane do bieżących potrzeb pracowników oraz panujących warunków. W budynku zostaną zastosowane mechanizmy odzyskiwania wody deszczowej, systemy rekuperacji ciepła, mocy i wilgoci z wentylacji oraz z klimatyzacji. Powstało również wiele rozwiązań proekologicznych skierowanych bezpośrednio od użytkowników budynku (np. infrastruktura rowerowa). 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz