Assa Abloy

Nordcloud wprowadza się do Kupca

Kupiec Poznański
Kupiec Poznański
Firma z sektora IT wybrała na swoją siedzibę Kupca Poznańskiego.

Nordcloud jest wiodącym europejskim dostawcą usług chmurowych. Firma otworzy nowe biuro na piątym piętrze centrum handlowo-biurowego Kupiec Poznański. W usytuowanym w sercu Poznania obiekcie Nordcloud zajmie ponad 400 mkw. W transakcję zaangażowani byli konsultanci działu wynajmu powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji w stolicy Wielkopolski, która z sukcesem wpisała się w tkankę miejską. O jej zaletach – co szczególnie ważne w kontekście wiodącej firmy z sektora wysoko wyspecjalizowanych usług IT, dbającej o pracowników – świadczy fakt, że wszystko co potrzebne w pracy i po pracy jest na wyciągnięcie ręki – mówi Maciej Skurczyński, konsultant z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Kupiec Poznański to obiekt oferujący łącznie około 30 000 mkw. Zarówno powierzchnia biurowa, jak i handlowa zajmują po 3 piętra. Do dyspozycji najemców biurowych przeznaczony jest prawie 100 miejsc na parkingu podziemnym. Kupiec Poznański został otwarty w 2001 r. W I kw. br. zakończył się trwający od października ubiegłego roku remont części biurowej. Budynek zyskał nowoczesną recepcję obsługującą najemców biurowych i nowe windy. Na nowo zostały zaaranżowane również powierzchnie wspólne położone na kondygnacjach biurowych. W pracach modernizacyjnych właścicielowi obiektu doradzał BNP Paribas Real Estate Poland.

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz