Tork

Kino Letnie na placu Europejskim

Kino letnie na placu Europejskim
Na placu Europejskim rusza druga edycja Kina Letniego. W każdą środę, czwartek i niedzielę u stóp biurowca Warsaw Spire będą odbywać się seanse filmowe.

Podczas wakacji pod biurowcem Warsaw Spire miłośnicy kina będą mogli korzystać z Kina Letniego. Wyświetlonych zostanie ponad 20 filmów 3 razy w tygodniu. Pierwszy seans odbędzie się już w najbliższy czwartek 19 lipca o godz. 20:30. Partnerem wydarzenia jest Samsung, a organizatorem Ghelamco Poland.

Plac Europejski na stałe wpisał się w świadomość mieszkańców Warszawy jako miejsce kultury, rozrywki i wypoczynku. Ubiegłoroczne kino letnie okazało się ogromnym sukcesem – już pierwszy pokaz zgromadził ponad 600 widzów, a przez całe wakacje filmy obejrzało łącznie ponad 5 tys. osób. W te wakacje przygotowaliśmy jeszcze bardziej zróżnicowany repertuar i więcej seansów, na które serdecznie zapraszamy – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Kino Letnie będzie działać na placu Europejskim od 19 lipca do końca sierpnia. W środy będą wyświetlane filmy dokumentalne. Pierwszym z nich będzie nagrodzona Oscarem „Amy” w reż. Asifa Kapadii. Czwartki przeznaczone są na tzw. hity ostatnich lat. Jako pierwszy zostanie wyświetlony film „Mad Max: Fury Road” w reż. George’a Millera. Niedzielne seanse dla najmłodszych. Rozpocznie je historia „Baleriny”.

Wstęp na projekcje jest bezpłatny. Na miejscu można kupić przekąski, napoje i dania z grilla. Do dyspozycji gości przeznaczony jest ogólnodostępny parking pod Warsaw Spire (koszt pierwszej godziny 8 zł, każda kolejna 10 zł).

Kino Letnie na placu Europejskim

Od 19 lipca do 30 sierpnia 2018

Środy i czwartki o godz. 20.30, niedziele o godz. 16.00

Wstęp wolny

 

Aktualne informacje i repertuar dla dorosłych: https://www.facebook.com/events/395833140824454/

Aktualne informacje i repertuar dla dzieci: https://www.facebook.com/events/2591534751072669/

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra