Interbiuro - duży

Dwujęzyczne przedszkole w Generation Park X

Jedna z placówek KIDS&Co.
Jedna z placówek KIDS&Co.
W pierwszym dniu roku szkolnego 2018/2019 swoją działalność w biurowcu Generation Park X rozpoczęło dwujęzyczne przedszkole prowadzone przez KIDS&CO.

Otwarta w Generation Park X placówka może przyjąć niemal 70 dzieci. Została ona w całości zaprojektowana zgodnie z kodem stylistycznym i wytycznymi KIDS&Co. (jest to ogólnopolski operator, specjalizujący się w prowadzeniu nowoczesnych, dwujęzycznych przedszkoli i żłobków przybiurowcowych oraz firmowych). Działalność placówki opiera się na trzech filarach: dwujęzyczności, diecie makrobiotycznej oraz autorskim programie rozwoju umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej.

Przedszkole zlokalizowane w biurowcu to doskonałe rozwiązanie dla rodziców pracujących w dużych kompleksach biznesowych. Sama bliskość placówki i miejsca zatrudnienia to jednak za mało, aby rodzic takie przedszkole wybrał. Tak jak ma to miejsce w przypadku wszystkich naszych placówek, na przekonującą ofertę musi składać się również atrakcyjny program nauczania, przyjazna atmosfera oraz zdrowa dieta dla maluchów. Tylko w takim modelu wygrywają wszyscy – pracownikom jest łatwiej godzić życie zawodowe z prywatnym, pracodawcy mają solidny argument HR-owy, a KIDS&Co. jako operator może realizować misję edukacyjną. Oferowany przez nas innowacyjny projekt przedszkoli cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zarówno ze strony rodziców, jak i deweloperów. Placówka zlokalizowana w najnowszym biurowcu wybudowanym przez firmę Skanska to już nasz trzeci tego typu obiekt w stolicy – mówi Karina Trafna, Prezes KIDS&Co.

W przedszkolach KIDS&Co. jest realizowany autorski program nauki języka angielskiego związany z zanurzeniem dziecka w środowisku anglojęzycznym. Przez cały czas pobytu w przedszkolu towarzyszy mu polskojęzyczny i angielskojęzyczny nauczyciel. Przedszkola KIDS&Co. Stawiają również na wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych. W ich placówkach wszystkie posiłki są przygotowywane zgodnie z zasadami makrobiotyki. 

Warszawskie przedszkole zlokalizowane w biurowcu Generation Park X jest jedną z ponad 10 placówek prowadzonych przez KIDS&Co. w całej Polsce, w tym trzecim przedszkolem tego operatora w stolicy (działają one m.in. w biurowcu Warsaw Trade Tower oraz w kompleksie Warsaw Spire).

Przedszkole przybiurowcowe to rozwiązanie, które daje korzyści wszystkim stronom. Zyskują na nim przede wszystkim dzieci, które już od początku edukacji przedszkolnej mają kontakt z dwoma językami, a dzięki specjalnemu programowi żywienia chorują zdecydowanie rzadziej niż ich rówieśnicy, co potwierdzają nasze statystyki obecności. To z kolei pozytywnie przekłada się na frekwencję rodziców w pracy. Otwarcie przedszkola przynosi również wymierne korzyść deweloperowi, który dzięki zagwarantowaniu unikatowej infrastruktury może wyróżnić się na rynku i zyskać lojalnych najemców powierzchni biurowych – mówi Karina Trafna z KIDS&Co.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra