EQ2

Jak rośnie The Warsaw HUB?

The Warsaw HUB - budowa
Kompleks biurowy The Warsaw HUB zaczyna już górować nad rondem Daszyńskiego. To najbardziej zaawansowany technologicznie i największy projekt w historii firmy Ghelamco.

W południowo-zachodniej części ronda Daszyńskiego powstaje kompleks biurowy The Warsaw HUB. Obecnie trwa budowa trzech budynków oraz podziemnego łącznika z drugą linią metra. 

The Warsaw HUB jest najbardziej zaawansowanym technologicznie i największym projektem w historii Ghelamco. Inwestycja zaoferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, niedostępnych w dzisiejszych biurowcach. Jestem przekonany, że podobnie jak to było w przypadku Warsaw Spire, wniesie nową jakość na polski rynek nieruchomości komercyjnych – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Wieża hotelowa (A) osiągnęła już wysokość 17 kondygnacji (docelowo ma ich być 22). Montowana jest także jej elewacja. Budowa konstrukcji powinna zakończyć się w październiku br. Również wieże biurowe pną się do góry.  Budynek B liczy już 9 pięter i trwa na nim montaż konsol, na których zawisną panele elewacyjne. Z kolei budynek (C) jest na etapie budowy piątej kondygnacji. Ukończenie całego kompleksu planowane jest na przełom 2019 i 2020 r.

Kompleks The Warsaw HUB finalnie będzie się składać z trzech wysokościowców: 86-metrowego budynku hotelowego (A) oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych (B i C). Zaoferuje on 113 000 mkw. wielofunkcyjnej powierzchni. Jest to jeden z pierwszych budynków w Warszawie posiadających bezpośrednie połączenie z metrem. Prace związane z budową podziemnego łącznika  pomiędzy wieżowcami Ghelamco a peronami II linii metra rozpoczęły się w sierpniu br. Łącznik będzie prowadził na pasaż handlowy, którego konstrukcja została już ukończona. 

 


0.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz