Interbiuro - duży

Ghelamco z wyróżnieniem

Ghelamco Poland wyróżnione tytułem Office Trendsetter of the Year w rankingu Book of Lists
Ghelamco Poland wyróżnione tytułem Office Trendsetter of the Year w rankingu Book of Lists
Ghelamco Poland zostało wyróżnione tytułem Office Trendsetter of the Year w rankingu Book of Lists.

Firma Ghelamco Poland została nagrodzona w rankingu biznesowym „Book of Lists”. Deweloper został doceniony przez kapitułę Warsaw Business Journal otrzymując tytuł Office Trendsetter of the Year. Działania Ghelamco Poland przyczynają się do rozwoju i zwiększenia popularności rejonu ronda Daszyńskiego. Deweloper został nagrodzony właśnie za swój wkład w tworzenie na warszawskiej Woli nowego centrum biznesowego stolicy. 

W rejonie tym firma Ghelamco Poland zrealizowała kompleks budynków biurowych Warsaw Spire oferujący 109 000 mkw. Inwestor zadbał także o przyjazne dla mieszkańców zagospodarowanie przestrzeni wokół inwestycji jakim jest ogólnodostępny plac Europejski. W 2016 r. firma rozpoczęła budowę kolejnego kompleksu biurowców  – The Warsaw HUB. Na tym nie kończą się jednak inwestycje firmy Ghelamco w tym rejonie Warszawy. Deweloper planuje wybudować jeszcze wieżowiec Spinnaker. 

Ghelamco było pierwszym deweloperem, który odkrył ogromny potencjał tej części warszawskiej Woli. W okolicach ronda Daszyńskiego już od kilkunastu lat budujemy najwyżej jakości budynki biurowe, wśród których na pierwszy plan wysuwają się Warsaw Spire i The Warsaw HUB. Naszym śladem poszli też inni deweloperzy, dzięki czemu dziś jest to najdynamiczniej rozwijająca się część miasta, w której powstają najbardziej spektakularne projekty w Warszawie. Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione przez kapitułę redakcji Warsaw Business Journal – mówi Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.

Ghelamco Poland od kilku lat figuruje w rankingu „Book of Lists”. W 2017 r. firma otrzymała honorowe wyróżnienie w kategorii Lifetime Achievement, a rok wcześniej zdobyła tytuł Most Innovative Developer, a w 2015 r. inwestycja Ghelamco, Warsaw Spire, znalazła się na pierwszym miejscu jako największy realizowany w tym czasie projekt biurowy w Polsce.  

„Book of Lists 2018” to 23. edycja publikacji biznesowej wydawanej przez kapitułę redakcji Warsaw Business Journal. Opracowanie tworzone jest od 1995 r. i zawiera rankingi oraz informacje finansowe i statystyczne na temat największych firm z ponad 40 branż. Co roku podczas gali „Book of Lists” wręczane są certyfikaty i nagrody dla liderów poszczególnych rankingów oraz firm wyróżniających się na rynku.

 


0.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz
mantra