Assa Abloy

Cisowianka z kameralnym biurowcem

|
biurowiec Wolf Nullo
biurowiec Wolf Nullo
Umowę najmu 425 mkw. powierzchni biurowej podpisał Nałęczów Zdrój S.A., właściciel wiodącej marki wody mineralnej Cisowianka. Siedzibę swojej marki zlokalizują w budynku Wolf Nullo w Warszawie.

W prestiżowym rejonie Warszawy, w sąsiedztwie którego znajdują się np. Sejm RP, siedziby ambasad, instytucje finansowo-bankowe i Plac Trzech Krzyży, swoją siedzibę posiada również biurowiec Wolf Nullo przy ul. Franciszka Nullo 2. Budynek oferuje ok. 1750 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia.

Spółka Nałęczów Zdrój S.A. wprowadziła się do nowego biura na parterze biurowca Wolf Nullo 1 sierpnia. Najemcę reprezentowała firma doradcza Brookfield Partners.

Cieszę się, że sprostaliśmy oczekiwaniom Klienta. W krótkim czasie udało się nam znaleźć, wynegocjować i podpisać umowę na wynajem biura, które doskonale odzwierciedla rosnącą pozycję spółki Nałęczów Zdrój. Lokalizacja i elegancka architektura Wolf Nullo podkreślają prestiż właściciela marki Cisowianka i jej ambicje na dalszy rozwój - zaznacza Robert Romanowski z Brookfield Partners, który doradzał przy transakcji.

Projekt biurowca wykonany został przez Pracownię Architektury Kuryłowicz & Associates. Wyróżnia go unikatowa elegancka bryła, dzięki czemu wpisuje się w okolicę parku im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego i skarpy warszawskiej.

Inwestorem i właścicielem biurowca jest firma Wolf Immobilien Polen S.A. Oddział Wolf Nullo.


2.0
Napisz pierwszy komentarz