Assa Abloy

Szczęśliwa 13 dla NEOPARKU

|
Budynek Neopark
Budynek Neopark
W I kwartale 2019 roku do biurowca NEOPARK przy skrzyżowaniu ulic Cybrnetyki i Wynalazek wprowadzi się nowy najemca, który zajmie blisko 2500 tys. mkw. powierzchni.

Całe piętro zajmie operator biur serwisowanych New Work Offices, który swoją działalność w Polsce zainaugurował w 2017 roku. Siedziba firmy znajdzie swoje miejsce na ostatnim, czwartym piętrze nowoczesnego biurowca oraz część parteru. Proces negocjacji ze strony dewelopera przebiegał pod egidą zespołu JLL, a New Work reprezentowała firma Savills. Umowa wynajmu powierzchni biurowej została podpisana na 13 lat.


O wyborze NEOPARKU na tak długi, aż 13-letni okres najmu, zecydowała doskonała lokalizacja w najbardziej atrakcyjnej, południowej części Służewca. NEOPARK to już czwarta lokalizacjia biur New Work w stolicy. Dzięki tej umowie powiększamy dostępną już przestrzeń do pracy do około 10 500 mkw. powierzchni, a naszym celem jest dalsze poszerzanie oferty, która na koniec roku powinna wynieść co najmniej 12 000 mkw. Wkrótce nasi klienci będą mogli korzystać z naszej rozbudowanej sieci serwisowej, dostępnej w 5 lokalizacjach w Warszawie – powiedział Hubert Abt, CEO New Work.


Budowa kompleksu NEOPARK zbliża się do końca, a jego łączna powierzchnia to 24 000 mkw. Budynek A, mierzący 12 000 mkw., został oddany do użytku latem ubiegłego roku, a bliźniaczy budynek B ma zostać oddany do użytku jeszcze w tym roku.


Jednym z największych atutów NEOPARKU jest jego charakter, umożliwiający swobodną aranżację przestrzeni oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb najemców. Ta cecha z pewnością ułatwia funkcjonowanie biur wszystkich firm mieszczących się w naszym biurowcu. Rozwiązania i przestrzenie projektu komponowaliśmy w taki sposób, aby dostosować je do oczekiwań najmłodszego pokolenia, czyli Millenialsów, którzy już teraz stają się dominującą grupą na rynku pracy - mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.


Kompleks wybudowany przez Yareal znajduje się w bliskim sąsiedztwie stacji PKP Służewiec. Deweloper rozbudował również sieć ścieżek rowerowych. Po ukończeniu budowy całego kompleksu, NEOPARK będzie w oferował w sumie 140 zadaszonych miejsc parkingowych dla rowerów oraz podziemny parking dla 271 samochodów i 25 miejsc parkingowych przy ulicy.


0.0
Napisz pierwszy komentarz