Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Regus z biurem w krakowskim Equal Business Park

|
Equal Business Park C
Equal Business Park, budynek C
Firmie w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowania umowy dla nowej lokalizacji jednego z ich biur doradzali eksperci JLL.

Biuro zlokalizowane w Equal Business Park będzie drugą lokalizacją Regusa w tym kompleksie i zarazem czwartą w Krakowie. Wiodący globalny dostawca rozwiązań z obszaru elastycznego miejsca pracy, wynajął dzięki firmie JLL ponad 2 200 mkw. w nowej lokalizacji.


Współpraca Regusa z JLL przy wyborze nowych lokalizacji trwa od lat, co wynika z dobrego zrozumienia wymagań i oczekiwań naszego klienta. Nie inaczej było przy ponownym wyborze Regusa w Equal Business Park. Nasz klient postawił na budynek o niebanalnej architekturze i z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej. Cały projekt bardzo dobrze wpisuje się w strategię marki Regus i z pewnością będzie stanowił ważny punkt w polskim portfolio firmy – mówiła Joanna Tomala, konsultantka w krakowskim oddziale JLL.


Budynek C jest trzecim co do wielkości budynkiem krakowskiego Equal Business Park, realizowanego przez Cavatina Holding. Powierzchnia kompleksu wynosi niemal 23 000 mkw. Najemcy biurowca mają dostęp do obszernych tarasów oraz zielonych patio. W trakcie przygotowania jest obecnie 4 etap inwestycji, który dostarczy kolejne 12 000 mkw. Łącznie cały kompleks będzie liczyć ponad 61 000 mkw. powierzchni biurowej.


Zmieniający się model trybu pracy oraz szybko rozwijający się sektor usług sprawia, że zapotrzebowanie na biura coworkingowe nie słabnie. Widać to między innymi na przykładzie Krakowa, drugiego co do wielkości hubu biurowego w Polsce, gdzie zainteresowanie tego typu powierzchniami systematycznie rośnie. Nasze pierwsze biuro w Equal Business Park wynajęło się błyskawicznie, dlatego zdecydowaliśmy się na dobranie jeszcze większej powierzchni w budynku C tej samej inwestycji – skomentował Regus Area Director na Polskę, Rafał Gabteni.


0.0
Napisz pierwszy komentarz