Interbiuro - duży

W sercu Ząbek stanie biurowiec

|
Ząbki Office
Ząbki Office
Obiekt handlowo-usługowo-biurowy Ząbki Office zostanie ulokowany w centrum miasta. Jego powierzchnia będzie wynosiła 700 mkw.

W odpowiedzi na nieustający wzrost zapotrzebowania na powierzchnie nie tylko w Ząbkach ale również w warszawie inwestor, którym jest firma WRI Investment, postanowiła wybudować obiekt biurowy Ząbki Office.


Biurowiec  Ząbki Office został zlokalizowany przy ul. Wojska Polskiego 1, naprzeciwko niego znajduje się Urząd Miasta Ząbek, a w odległości 150 m przystanek kolejowy SKM, prowadzącej do dworca Warszawa-Wileńska. Na dwóch piętrach budynku rozmieszczono niemal 700 mkw. powierzchni handlowo-usługowo-biurowej, z możliwością aranżacji wnętrz przez najemców. Wejście do budynku zostało przystosowane do osób niepełnosprawnych. Projektanci budynku zastosowali w nim podwieszany sufit oraz duże uchylne okna. W lokalu dostępne są również gabinety z panoramicznym widokiem a także aneks kuchenny.


Celowo wybraliśmy Ząbki na miejsce naszej inwestycji. To jedno z lepiej rozwijających się miast na Mazowszu, korzystające na bliskim sąsiedztwie i dobrym skomunikowaniu z Warszawą. Najemcy powinni docenić kameralną atmosferę tego obiektu, która sprzyja prowadzeniu własnej firmy – informowała Daniel Balla, prezes zarządu WRI Investment.


Bliskie sąsiedztwo oraz dobre skomunikowanie budynku ze stolicą sprawiły, że Ząbki stały się atrakcyjną lokalizacją dla nowych obiektów i inwestycji. W tej miejscowości krzyżują się bowiem drogi wojewódzkie, w pobliżu znajduje się trasa S8, a także dostępne są linie autobusowe ZTM Warszawa.


Dodatkowe informacje o Ząbki Office znajdują się na stronie internetowej: www.zabkioffice.pl.


0.0
Napisz pierwszy komentarz