Assa Abloy

New Work kolejnym najemcą biurowca Imagine

|
Biurowiec Imagine, fot. materiały prasowe
Biurowiec Imagine, fot. materiały prasowe
Łódzki kompleks biurowy Imagine, realizowany przez Avestus Real Estate, zyskał kolejnego najemcę. Został nim New Work Offices, węgierski operator biur serwisowanych, a wynajęta powierzchnia to prawie 2000 mkw.

Powierzchnia wynajęta przez New Work Offices będzie znajdować się w budynkach A i B kompleksu Imagine zlokalizowanego przy skrzyżowaniu Al. Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi. Na 1939 mkw. zaplanowana jest m.in. przestrzeń biurowa dla klientów korporacyjnych oraz biura serwisowane dla mniejszych firm. W skład usługi oferowanej przez firmę wchodzić będzie również całodobowa recepcja oraz sale konferencyjne dostępne dla wszystkich najemców. Umowa dotycząca najmu, podpisana między Avestus Real Estate a New Work Offices, obejmuje okres 10 lat. Łódzki biurowiec będzie już siódmą lokalizacją firmy w Polsce i pierwszą poza Warszawą.

 

New Work Office nie jest jedynym najemcą łódzkiego kompleksu biurowego. W Imagine swoją siedzibę znajdą m.in. biura Bluerank, dwujęzyczne przedszkole ze żłobkiem Kids&Co oraz restauracja Olimp. Na parterze budynku B zaplanowana jest także przestrzeń usługowo-handlowa.

 

Na kompleks Imagine składać się będą 3 nowoczesne budynki, w standardzie technicznym klasy A. Dwa z nich są 6-kondygnacyjne, a ich łączna powierzchnia najmu to 17 200 mkw. W trzecim budynku zaplanowano garaż naziemny mogący pomieścić 356 samochodów oraz kilkadziesiąt rowerów. Prace budowlane nad obiektem rozpoczęły się w marcu 2018 r. Zakończenie prac i oddanie kompleksu do użytku przewidziane jest na III kw. 2019 r.

 


0.0
Tagi: Imagine
Napisz pierwszy komentarz