3T Office Park ma już pierwszych najemców

|
3T Office Park, źródło: materiały prasowe partnera
3T Office Park, źródło: materiały prasowe partnera
Mimo że wciąż trwa budowa gdyńskiego biurowca, a termin oddania go do użytku przypada dopiero na połowę 2021 r., dwaj pierwsi najemcy już podpisali umowy.

Jednym z nich jest Centrum Medyczne Medicover, które zajmie powierzchnię ponad 1,5 tys. mkw., natomiast drugim Niepubliczne Przedszkole Mały Einstein, wynajmujące ok. 200 mkw. Będzie to już 4 oddział przedszkolny należący do tej placówki działający na terenie budynków biurowych.

Ich dyrektorka, Magdalena Rutkowska-Dolna podkreśla, że przedszkole znajdujące się w biurowcu to symbol nowoczesności, a klimat i otoczenie bardzo prestiżowego(…) centrum biznesowego w naturalny sposób wytworzy atmosferę, w którą wpisuje się oferta.

Natomiast Artur Białkowski, pełniący funkcję Dyrektora Zarządzającego ds. Usług Biznesowych w Medicover Polska zaznacza, że: Jednym z głównych kryteriów, które decyduje o wyborze lokalizacji naszych centrów medycznych, jest wygoda pacjentów. Zdecydowaliśmy się na otwarcie Centrum Medycznego Medicover w kompleksie biurowym 3T Office w Gdyni przede wszystkim ze względu na lokalizację – bliskość wielu firm, w tym naszych klientów biznesowych oraz innowacyjne rozwiązania architektoniczne. Wszystko to pozwoli nam na stworzenie nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni dla naszych pacjentów. Nie bez znaczenia jest dobre skomunikowanie z innymi częściami Gdyni.

Kompleks biurowców 3T Office Park powstaje w Gdyni, przy ulicy K. Górskiego. Będzie się on składał z 3 wież biurowych – 2 z nich będą posiadały 10 kondygnacji, natomiast 1 -13. Przewidziano również dwupiętrowy parking podziemny.  Już od momentu rozpoczęcia budowy kompleks cieszy się dużym zainteresowaniem potencjalnych najemców. Wpływa na to doskonała lokalizacja, duża przestrzeń – całkowita powierzchnia biurowca to 54,9 tys. mkw., co czyni go największym kompleksem biurowym na terenie Gdyni – oraz najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem BREEAM Interim na poziomie „Excellent”. Do dwóch pierwszych najemców niebawem z pewnością dołączą kolejni.

 


3.0
Tagi: BREEAM
Napisz pierwszy komentarz