Proton Office

Wiecha na gdyńskim biurowcu 3T Office Park

|
3T Office Park, źródło: materiały prasowe partnera
3T Office Park, źródło: materiały prasowe partnera
Biurowiec 3T Office Park w Gdyni osiągnął swoją maksymalną wysokość – wzniesiono już wszystkie trzy wieże – dwie o wysokości 39 metrów i jedną 50-metrową. Z tej okazji odbyła się uroczystość zawieszenia na budynku wiechy.

3T Office Park będzie nowoczesnym biurowcem o całkowitej powierzchni 54,9 tys. mkw. To największy projekt biurowy w Gdyni. Powierzchnia przeznaczona na wynajem obejmie 38,5 tys. mkw. Dwupoziomowy parking podziemny pomieści 420 miejsc postojowych. Dodatkowo zaplanowano 250 stanowisk rowerowych. Obiekt składa się z dwóch wież 10-kondygnacyjnych i jednej 13-kondygnacyjnej. Na dachu każdej z nich zaprojektowano tarasy widokowe.

Inwestorom udało się pozyskać już pierwszych najemców: Wartsila Polska, centrum medyczne Medicover, przedszkole Mały Einstein oraz restauracja Meating Point. Trwają także rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi. Sergiusz Gniadecki, prezes zarządu 3T Office Park, podkreśla, że będzie to przestrzeń skrojona na miarę biznesu, o czym świadczy duże zainteresowanie obiektem.

Od ogłoszenia startu budowy zainteresowanie potencjalnych najemców jest bardzo duże. Naszym partnerom biznesowym gwarantujemy najwyższą jakość obiektu, potwierdzoną m.in. certyfikatem BREEAM Interim na poziomie „Excellent” oraz jedną z najlepszych lokalizacji w Trójmieście – pod względem funkcjonalnym i komunikacyjnym. Cieszymy się, że sfinalizowaliśmy pierwsze umowy najmu. Medyczne i edukacyjne usługi z pewnością dodatkowo uatrakcyjniają naszą biurową ofertę – poinformował Sergiusz Gniadecki.

Certyfikat BREEAM jest jedną z najczęściej stosowanych w Europie wielokryterialnych metod oceny budynków pod kątem ich ekologiczności. Poziom „Excellent” oznacza jedną z najwyższych możliwych ocen, co gwarantuje spełnianie najwyższych standardów pod względem energooszczędności i wpływu na środowisko naturalne. Biurowiec 3T Office Park otrzymał również certyfikat „Obiekt bez barier” przyznawany przez Fundację INTEGRACJA, co oznacza, że budynek jest dostępny dla osób z ograniczoną sprawnością.

Budowę stanu surowego zakończono zgodnie z harmonogramem – to duży sukces, gdyż udało się dotrzymać planowanych terminów pomimo pracy podczas trwającej pandemii. Zakończenie realizacji kompleksu 3T Office Park jest planowane na połowę 2021 roku. Obiekt powstaje w Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego – w dobrze skomunikowanej okolicy, w sąsiedztwie przystanków SKM i PKM, Hali Gdynia Arena, centrum handlowego Riviera oraz kompleksów sportowych.


5.0
Napisz pierwszy komentarz