Assa Abloy

Moje Miejsce ma coraz więcej nabywców

|
Zespół biurowców Moje Miejsce na warszawskim Mokotowie, źródło: materiały prasowe partnera
Zespół biurowców Moje Miejsce na warszawskim Mokotowie, źródło: materiały prasowe partnera
Na warszawskim Mokotowie do użytku oddano drugi budynek projektu Moje Miejsce. Biurowiec cieszy się popularnością wśród firm z branży technologicznej, beauty, finansowej i kreatywnej. Grono najemców poszerzyło się o m.in.: KAN, ArsThanea, Synektik, Networks! oraz Bozza.

Drugi etap inwestycji Moje Miejsce oddany do użytku

Na początku 2021 roku deweloper Echo Investment oddał do użytkowania drugi etap biurowy wielofunkcyjnego projektu Moje Miejsce. Jest to już ostatni etap inwestycji. Pierwsza część została ukończona w 2019 roku. Jest to biurowiec o powierzchni ok. 19 tys. mkw. W obiekcie znajdują się m.in. Grupa Havas, CitySpace, ANG S.A. oraz Corteva.

Moje Miejsce znajduje się pomiędzy ulicą Beethovena oraz Witosa na Dolnym Mokotowie. Kompleks stanowi połączenie przestrzeni mieszkalnej, biurowej oraz usługowej. Atutem tej inwestycji jest zagospodarowanie przestrzeni wokół inwestycji. Ciekawym rozwiązaniem są zielone dziedzińce, które świetnie sprawdzą się jako miejsce relaksu dla pracowników biur.

 

Moje Miejsce z nowymi najemcami

Drugi etap projektu Moje Miejsce zyskuje nowych najemców. Inwestycja realizowana była w trudnym czasie – podczas trwania pandemii. W związku z tym już na etapie realizacji projektu wprowadzono program „Piątka dla bezpieczeństwa”. Docenili to najemcy, dla których kwestią priorytetową jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz ograniczenie ryzyka dotyczącego rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Wiele umów najmu podpisano w czasie dość trudnym dla rynku biurowego. Sytuacja wraca jednak powoli do normy i coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na długoterminowe zobowiązania. Moje Miejsce doceniane jest nie tylko za lokalizację, ale również elastyczność oraz wygodę użytkowania powierzchni biurowych.

Echo Investments realizując projekt Moje Miejsce, niemal natychmiast wprowadziło ścisłe procedury dotyczące bezpieczeństwa epidemiologicznego. Zakończenie projektu zgodnie z harmonogramem było możliwe również dzięki zastosowaniu standardu BHPiOŚ.

 

„Piątka dla bezpieczeństwa”

W obu biurowcach Moje Miejsce wprowadzono program „Piątka dla bezpieczeństwa”. Jest to zbiór procedur i zasad, których zadaniem jest ochrona zdrowia i bezpieczeństwa użytkowników biur. Przewodnik trafił w ręce każdego zarządcy biurowców Echo Investments. Obejmuje on opis działań i reguł w zakresie standardów utrzymania higieny i bezpieczeństwa.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz