Assa Abloy

Nowa dyrektor zarządzająca w CitySpace

Zmiany na najwyższym szczeblu w spółce CitySpace. Operator biur elastycznych ma nowego dyrektora zarządzającego – Lisę Zettlin.

Lisa Zettlin, która funkcję dyrektora zarządzającego objęła 1 maja, jest związana z CitySpace od 3 lat. Wcześniej pracowała na stanowisku Head of Business Development i była odpowiedzialna za ekspansję, zarządzanie projektami i strategię marketingową.

Ostatnie trzy lata były okresem dynamicznego rozwoju. W tym czasie podwoiliśmy powierzchnię biurową i liczbę stanowisk, którymi zarządzamy w Polsce. Ogromnymi sukcesami były także wprowadzenie do portfolio hot-desków, aplikacji mobilnej z usługami na życzenie czy rozbudowa zespołu o zupełnie nowe kompetencje – mówi Lisa Zettlin. – Ostatnie lata zaowocowały przygotowaniem firmy do dynamicznego skalowania oraz gruntowną digitalizacją procesów operacyjnych. CitySpace stał się jeszcze bardziej elastyczny i gotowy do dalszej ekspansji, którą planujemy na najbliższe miesiące i lata – podkreśla.

Do dotychczasowego zakresu obowiązków Lisy Zettlin należało również prowadzenie transformacji i projektów strategicznych, takich jak rebranding, rozwój produktów i repozycjonowanie na rynku w odniesieniu do wzornictwa i marketingu.

 

20 lat doświadczenia w zarządzaniu

Lisa Zettlin posiada prawie dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowym zespołem marketingowym, sprzedażowym i produktowym. Zanim dołączyła do CitySpace, pracowała na różnych stanowiskach kierowniczych w międzynarodowej firmie przemysłowej Atlas Copco. Firma ta jest jednym z globalnych liderów w dostarczaniu rozwiązań montażowych dla branży lotniczej, motoryzacyjnej i energetycznej. W Atlas Copco Lisa Zettlin pełniła międzynarodowe funkcje w Rosji i Europie Wschodniej. 

Lisa Zettlin jest absolwentką KTH Royal Institute of Technology w Sztokholmie na kierunku inżynierii materiałowej. Ukończyła studia MBA w Stockholm School of Economics. Jest mieszkającą w Warszawie obywatelką Szwecji. Mówi w czterech językach: szwedzkim (ojczystym), angielskim, polskim i rosyjskim.

 

Ważny krok na drodze ekspansji

Lisa Zettlin przejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego od Jarosława Batora, który, pozostając w ramach Echo Investment, skoncentruje się teraz na rozwoju Resi4Rent – firmy zajmującej się dostarczaniem produktów mieszkaniowych na wynajem.

Zmiana na stanowisku dyrektora zarządzającego jest kolejnym krokiem w umacnianiu pozycji CitySpace na rynku polskich operatorów biur elastycznych. W kwietniu operator uruchomił nowe centrum biurowe w Face2Face Business Campus w Katowicach, a jeszcze w tym roku otworzy kolejne – we Wrocławiu. Następne ekspansje zaplanowane są na przyszły rok. Będą to dwie nowe inwestycje w miastach, w których operator jest obecny, oraz wejście na nowe rynki regionalne.

 

Druga ważna zmiana kadrowa

Nowa osoba na stanowisku dyrektora zarządzającego to jedna z dwóch zmian na wysokim szczeblu struktury kadrowej CitySpace. W marcu stanowisko dyrektora finansowego objęła Agnieszka Dębińska, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, posiadająca uprawnienia biegłego rewidenta, która może pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem w działach finansowych takich firm jak: Legia Training Center, HP i PwC.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz