MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Grażyna Kulczyk z biurowcem w Londynie

Najbogatsza Polka zainwestowała w powierzchnie biurowe. Grażyna Kulczyk zakupiła biurowiec mieszczący się na West End w Londynie.

Jak donosi Savills, Grażyna Kulczyk zainwestowała 39,25 mln GBP w zakup biurowca mieszczącego się przy Duke Street 6 w Londynie, w centrum eleganckiej dzielnicy Mayfair. Nieruchomość, o powierzchni 3 043 m kw. wynajmowana jest przez 11 najemców, m.in. przez Hedfesupport czy Lord North Street.

Michał Ćwikliński z Savills twierdzi, że transakcja ta może przetrzeć szlaki innym polskim inwestorom na zachodnioeuropejskich rynkach. Jak mówi:  Jest to pierwsza tak spektakularna transakcja kupna nieruchomości komercyjnej przez polskiego inwestora w Londynie. Potwierdza to ostatnio obserwowany nowy trend, wedle którego polscy inwestorzy są coraz bardziej aktywni na rynku nieruchomości komercyjnych.


0.0
Tagi: Savills
Napisz pierwszy komentarz
mantra