Przedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoNowy Styl Group logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Sukces krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej

Zdjęcie przedstawia Krakowski Park Technologiczny.
Zdjęcie przedstawia Krakowski Park Technologiczny.
Firmom Ericpol, prowadzącej swoją działalność w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej, oraz Mill Studio, wielokrotnie współpracującej z Krakowskim Parkiem Technologicznym, przyznano nagrodę Red Dot Design Award 2012.

Firmy Ericpol oraz Mill Studio otrzymały nagrodę Red Dot Design Award 2012 w kategorii communication design. Nagrodzonym projektem jest Agilendar - kolendarza opartego na technologii Agile. Charakterystyczną cechą tej technologii są karteczki typu post-it, służące jako narzędzie komunikacji podczas prowadzenia projektów.

To był trudny projekt, bo nie były to prace stricte graficzne, a produkcja była bardzo skomplikowana. Można powiedzieć, że powstał funkcjonalny obiekt w trzech wymiarach, który został zaprojektowany od logotypu aż po opakowanie. Red Dot to dla nas najlepsza referencja na przyszłość i wielka satysfakcja z uczestnictwa w realizacji tego pomysłu - mówi Marta Szmyd z Mill Studio.

Projekt kalendarza, opracowanego przez Ericpol i Mill Studio, ma znaleźć zastosowanie wśród dostawców usług telekomunikacyjnych oraz firm pracujących w technologii Agile.

Kalendarz oparty na symbolice Agile miał się stać znakiem rozpoznawczym Ericpola i zwiększyć naszą rozpoznawalność jako eksperta w zakresie prowadzenia dużych projektów „zwinnymi” metodami. Red Dot to wielkie wyróżnienie i dowód na to, że na każdym poziomie działalności naszej firmy można być kreatywnym, innowacyjnym i zbierać najlepsze noty na świecie – dodaje Jan Malkiewicz, autor pomysłu i współtwórca kalendarza, który w firmie Ericpol odpowiedzialny jest za komunikację i marketing.

Red Dot Design Award to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów wzorniczych na świecie.
Uroczystość wręczenia nagród ma odbyć się 24 października 2012 r. w budynku Konzerthaus w Berlinie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra