PGE Narodowy

Sukces krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej

Zdjęcie przedstawia Krakowski Park Technologiczny.
Zdjęcie przedstawia Krakowski Park Technologiczny.
Firmom Ericpol, prowadzącej swoją działalność w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej, oraz Mill Studio, wielokrotnie współpracującej z Krakowskim Parkiem Technologicznym, przyznano nagrodę Red Dot Design Award 2012.

Firmy Ericpol oraz Mill Studio otrzymały nagrodę Red Dot Design Award 2012 w kategorii communication design. Nagrodzonym projektem jest Agilendar - kolendarza opartego na technologii Agile. Charakterystyczną cechą tej technologii są karteczki typu post-it, służące jako narzędzie komunikacji podczas prowadzenia projektów.

To był trudny projekt, bo nie były to prace stricte graficzne, a produkcja była bardzo skomplikowana. Można powiedzieć, że powstał funkcjonalny obiekt w trzech wymiarach, który został zaprojektowany od logotypu aż po opakowanie. Red Dot to dla nas najlepsza referencja na przyszłość i wielka satysfakcja z uczestnictwa w realizacji tego pomysłu - mówi Marta Szmyd z Mill Studio.

Projekt kalendarza, opracowanego przez Ericpol i Mill Studio, ma znaleźć zastosowanie wśród dostawców usług telekomunikacyjnych oraz firm pracujących w technologii Agile.

Kalendarz oparty na symbolice Agile miał się stać znakiem rozpoznawczym Ericpola i zwiększyć naszą rozpoznawalność jako eksperta w zakresie prowadzenia dużych projektów „zwinnymi” metodami. Red Dot to wielkie wyróżnienie i dowód na to, że na każdym poziomie działalności naszej firmy można być kreatywnym, innowacyjnym i zbierać najlepsze noty na świecie – dodaje Jan Malkiewicz, autor pomysłu i współtwórca kalendarza, który w firmie Ericpol odpowiedzialny jest za komunikację i marketing.

Red Dot Design Award to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów wzorniczych na świecie.
Uroczystość wręczenia nagród ma odbyć się 24 października 2012 r. w budynku Konzerthaus w Berlinie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
PGE Narodowy
mantra