PGE Narodowy

Monika Wasilewska-Serwiak Opinia o: Uznanie dla MediaHUB

Biurowiec MediaHUB został wyróżniony w plebiscycie Punkt dla Łodzi, którego celem jest wskazanie mieszkańcom wartościowych punktów na mapie miasta. przeczytaj cały artykuł >

Spółka BTC to firma konsultingowa, która swoje kompetencje opiera na latach doświadczenia w przeprowadzaniu audytów oraz tworzeniu oprogramowania służącego do zarządzania zasobami IT. W swojej działalności łączymy dziedzinę specjalistycznej informatyki z wartościami biznesowymi (bezpieczeństwo biznesu, doradztwo, narzędzia). Od początku istnienia firmy jesteśmy związani ze Szczecinem i dobrze się tu czujemy, stąd rekrutują się nasi pracownicy i mimo aspiracji międzynarodowych tutaj chcemy widzieć swoją główną siedzibę.

Przez wiele ostatnich lat szczeciński rynek biurowy nie stwarzał zbyt wielu możliwości dla lokalnego najemcy z sektora IT. Dopiero w ostatnim czasie mogliśmy zaobserwować spory wzrost podaży i pojawienie się na rynku powierzchni, które mogłyby spełnić nasze wymagania. Jak każda firma informatyczna zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo danych. Musimy więc zweryfikować wszelkie ryzyka związane z ich utratą. Takie kwestie jak kontrola dostępu, bezpieczeństwo energetyczne, podłogi techniczne, niezależne chłodzenie serwerów są bardzo istotne zarówno dla nas, jak i dla naszych Klientów.

Z uwagi na specyfikę rynku pracy w sektorze IT w najbliższej przyszłości chcemy zaprojektować własną przestrzeń biurową tak, aby była ona jeszcze bardziej atrakcyjna dla pracowników. Przyszłe miejsce pracy ma rozwijać kreatywność, inspirować do działania i zachęcać do współpracy. Dziś nowoczesna powierzchnia biurowa nie tylko zmienia wizerunek najemcy ale również pomaga przyciągnąć i utrzymać najbardziej utalentowanych pracowników. Z uwagi na ciągły i dynamiczny rozwój naszej firmy będziemy na to zwracać szczególną uwagę przy relokacji, która planujemy jeszcze w tym roku. W tym celu podjęliśmy już współpracę z renomowanym globalnym doradcą na rynku nieruchomości - firmą CBRE, która ma w naszej ocenie największe na rynku doświadczenie w obsłudze wymagających Klientów z branży IT.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz