DEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Monika Saniternik Opinia o: Miłość od pierwszego wejścia

Jak urządzić strefę wejściową, by przez lata stanowiła wizytówkę biurowca? przeczytaj cały artykuł >

Jeżeli chodzi o strefę wejściową, to bezdyskusyjną sprawą jest, by była ona funkcjonalna. Myślę, że ważne jest też, by była bezpieczna. Nie mam tu na myśli licznych zabezpieczeń jakie są wdrażane, ale bezpieczna pod względem doboru materiałów, zwłaszcza podłogi, bo diabeł tkwi w szczegółach. Mam tu na myśli przede wszystkim antypoślizgowe materiały, które sprawdzają się podczas deszczowej, ale i zimowej aury. Bardzo ważną kwestią jest też oświetlenie, które jest specjalnie dostosowywane, w zależności od wielkości powierzchni i funkcji, jakie dodatkowo będzie spełniała strefa wejściowa. Nie zapominajmy też o roślinności, która dobrze dobrana może być doskonałym elementem dopełniającym, "kropką nad i" w całym projekcie.

 

Jeżeli chodzi o meble to każdy biurowiec, który powstaje stara się, by ta strefa była wyjątkowa i wyróżniała się na tle innych stref wejściowych. Uważam, że warto w tym miejscu pokazać coś nowego, świeżego, np. nowe wzory mebli wypoczynkowych, mniej znanych projektantów, producentów. Lada recepcyjna jest tu najważniejszym meblem. Stąd też jestem zdania, że powinna być specjalnie zaprojektowana, wówczas powstaje coś niebanalnego, nietuzinkowego, coś co podkreśla ten budynek. Myślę, że chcąc się wyróżnić w Polsce, powinniśmy być bardziej otwarci na nowych projektantów, np. promując polski design, który jest znany i ceniony za granicą.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra