PGE Narodowy

Nowe umowy w University Business Park

GTC podpisała umowy z Hewlett-Packard Polska oraz Grupą Ubezpieczeniową Warta o wynajem powierzchni w University Business Park w Łodzi

Globe Trade Centre S.A. podpisała umowę najmu z Hewlett-Packard Polska na powierzchnie biurową w University Business Park w Łodzi. Dotychczasowy najemca, Grupa Ubezpieczeniowa Warta, zdecydowała się na wynajęcie dodatkowej przestrzeni biurowej.

Hewlett-Packard Polska wprowadzi się do biurowca do końca tego roku i wynajmie 1 500 mkw. W przyszłości jest również rozważana możliwość wynajęcia kolejnych 1 500 mkw. Warta postanowiła powiększyć swoje dotychczasowe biuro o blisko 1 600 mkw, przez co będzie teraz zajmować 1 700 mkw.

Przykład Warty pokazuje, że University Business Park umożliwia rozwój dużej firmy w ramach jednego parku biurowego. Z kolei HP do końca roku otworzy w naszym biurowcu centrum usług BPO wspierające działalność biznesową klientów na całym świecie. To dla nas doskonała rekomendacja – powiedział Jacek Wachowicz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży GTC.

University Business Park w Łodzi dysponuje powierzchnią 19 300 mkw powierzchni biurowej klasy A, wynajmowaną m. in. przez  Citibank, Kredyt Bank, Tax Care oraz Pharmena. Kompleks posiada certyfikat EU GreenBuilding.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Everspace
mantra