Proton Office

Nowe umowy w University Business Park

GTC podpisała umowy z Hewlett-Packard Polska oraz Grupą Ubezpieczeniową Warta o wynajem powierzchni w University Business Park w Łodzi

Globe Trade Centre S.A. podpisała umowę najmu z Hewlett-Packard Polska na powierzchnie biurową w University Business Park w Łodzi. Dotychczasowy najemca, Grupa Ubezpieczeniowa Warta, zdecydowała się na wynajęcie dodatkowej przestrzeni biurowej.

Hewlett-Packard Polska wprowadzi się do biurowca do końca tego roku i wynajmie 1 500 mkw. W przyszłości jest również rozważana możliwość wynajęcia kolejnych 1 500 mkw. Warta postanowiła powiększyć swoje dotychczasowe biuro o blisko 1 600 mkw, przez co będzie teraz zajmować 1 700 mkw.

Przykład Warty pokazuje, że University Business Park umożliwia rozwój dużej firmy w ramach jednego parku biurowego. Z kolei HP do końca roku otworzy w naszym biurowcu centrum usług BPO wspierające działalność biznesową klientów na całym świecie. To dla nas doskonała rekomendacja – powiedział Jacek Wachowicz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży GTC.

University Business Park w Łodzi dysponuje powierzchnią 19 300 mkw powierzchni biurowej klasy A, wynajmowaną m. in. przez  Citibank, Kredyt Bank, Tax Care oraz Pharmena. Kompleks posiada certyfikat EU GreenBuilding.


0.0
Napisz pierwszy komentarz