Proton Office

Tulipan House całkowicie wynajęty

Dzięki umowach najmu z firmą Amgen i nowym operatorem kantyny biurowiec Tulipan House został wynajęty w 100%.

W lutym 2013 r. do biurowca na warszawskim Mokotowie wprowadzi się międzynarodowa firma biofarmaceutyczna Amgen. Jej główna siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych. W warszawskim obiekcie zajmie 1 302 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej.

W Tulipan House miejsce znajdzie również nowy operator kantyny – Office Bistro Group, którego właścicielem jest Witold Serdakowski. Kantyna znajdować się będzie na parterze i zajmie 264 mkw.

Umowy przedłużenia najmu podpisane zostały ze światowym liderem usług call-center, firmą Teleperformance, zajmującą 1 237  mkw oraz z brokerem mediowym, firmą Media5. Ta ostatnia wynajmuje 1 151 mkw i jest producentem Polcast Television oraz nadawcą programów telewizyjnych Tele5, Polonia1, Water Planet, Novela tv.

Dzięki powyższym transakcjom biurowiec Tulipan House wynajęty został w 100%. Za komercjalizację budynku odpowiada firma Savills, wybrana przez Commerz Real Investmentgesellschaft na wyłącznego agenta. Rolę pełni od maja 2012 r.

Dzięki swojej niespotykanej architekturze i wysokiej jakości wykończeniu, Tulipan House cieszy się dużą popularnością wśród najemców. Jesteśmy przekonani, że Tulipan House będzie przyciągać firmy zdecydowane ulokować swoje biuro na Mokotowie – podkreśla Sebastian Świstak z działu powierzchni biurowych Savills.

Tulipan House oferuje łącznie 17 895 mkw powierzchni na wynajem. Zlokalizowany jest w centrum Mokotowa, przy ul. Domaniewskiej 50,  w bliskim sąsiedztwie jednego z największych centrów handlowych - Galerii Mokotów.


0.0
Napisz pierwszy komentarz