Giant

Mokotów New City całkowicie wynajęty

Wizualizacja biurowca New City II
Biurowiec New City w Warszawie
Spółka Eniro Polska wynajęła 100 procent powierzchni w biurowcu New City II w Warszawie.

Firma Eniro Polska Sp. z o.o. podpisała umowę najmu obejmującą 100 procent powierzchni w nowoczesnym biurowcu New City II, znajdującym się na warszawskim Mokotowie. Obiekt wchodzi w skład kompleksu biurowego Mokotów New City, realizowanego przez ECI S.A. Dzięki tej transakcji kompleks, oferujący łącznie 44 000 mkw, jest wynajęty w całości.

Biurowiec New City II znajduje się przy ul. Postępu 14A i jest piątym etapem inwestycyjnym firmy ECI S.A. na Mokotowie. Obiekt, oferujący ponad 4 000 mkw, architekturą nawiązuje do pozostałych biurowców kompleksu, jakimi są budynki New City, Alma (Renault), Antares oraz Cirrus.

Cieszymy się z pozyskania tak znakomitego klienta o ugruntowanej pozycji rynkowej jak Eniro, i jesteśmy przekonani, iż budynek będzie w pełni odpowiadał wysokim wymogom firmy Eniro zarówno pod względem aspektów technicznych, powierzchni jak i lokalizacji – komentuje Agnieszka Kozłowska, Dyrektor ds. Komercjalizacji firmy ECI S.A.

Głównym produktem Spółki Eniro jest Panorama Firm, która od 20 lat stanowi źródło wiedzy o lokalnych firmach, usługach i produktach. Obecnie firma rozwija się, wprowadzając na rynek rozwiązania z sektora mediów cyfrowych, takie jak internetowe mapy, aplikacje mobilne iOs/Android oraz aplikację w SmartTV.

Pragniemy, aby nasza marka stała się symbolem wyszukiwania lokalnego. Rozwijamy naszą ofertę dla użytkownika i reklamodawcy, stając się w coraz większym stopniu medium cyfrowym. Zmieniamy się także wewnątrz organizacji, wprowadzając nowy styl zarzadzania i budowania relacji z pracownikami. Nowoczesne biuro pozwoli nam lepiej organizować pracę, zwiększy efektywność działań oraz pozytywnie wpłynie na komfort pracy. Jest to kolejny ważny krok w kierunku stworzenia przyjaznego miejsca pracy w Eniro Polska – mówi Bożena Chmielarczyk, Dyrektor Generalny Eniro Polska.


0.0
Napisz pierwszy komentarz