INTER-BUD logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoTorus logoINTERBIURO logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Cegedim w Mokotów Nova

Kompleks biurowy Mokotów Nova w Warszawie
Kompleks biurowy Mokotów Nova w Warszawie
Cegedim Group Poland Sp. z o.o. wprowadzi się do warszawskiego kompleksu biurowego Mokotów Nova.

Cegedim Group Poland Sp. z o.o., związana z rozwiązaniami CRM oraz wsparciem sprzedaży i marketingu w branży farmaceutycznej, podpisała umowę najmu 3 440 mkw w nowoczesnym kompleksie biurowym Mokotów Nova w Warszawie.  Najemcę w procesie negocjacji reprezentowała firma CBRE. Właścicielem obiektu jest Ghelamco Poland.

Pozyskaliśmy dla Cegedim nową, atrakcyjną i efektywną lokalizację na biuro i call center oddziału polskiego oraz zespołów regionalnych należących do grupy. Mokotów Nova to ekologiczny biurowiec, który spełnia wszystkie wymogi naszego Klienta. Pracownicy firmy będą czerpać korzyści z dodatkowych udogodnień budynku takich jak m.in. restauracja, bankomat – mówi Daniel Bienias, Dyrektor działu Reprezentacji Najemców w CBRE.

Kompleks znajduje się przy ul. Wołoskiej 22. Jest to jeden z największych projektów biurowych oddanych na warszawskim Mokotowie w ciągu ostatnich lat. Łącznie Mokotów Nova oferuje 41 000 mkw powierzchni biurowej. Użytkownicy korzystać mogą z trzypoziomowego parkingu podziemnego z blisko 1 000 miejsc postojowych. Kompleks składa się z trzech połączonych budynków, w których znajdują się osobne recepcje i hale wind. Obiekt zdobył brytyjski certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie „Very good”.

Ghelamco Poland aktywnie działa na rynku biurowym w stolicy. Obecnie realizuje budowę  Warsaw Spire, a w swoim portfolio ma projekty takie jak Senator, Crown Square, Trinity Park czy Marynarska Business Park. Deweloper działa na rynkach w Polsce, Belgii, Holandii, Francji, Ukrainie i Rosji.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra