DEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowi najemcy w Rondo 1

Biurowiec Rondo 1 w Warszawie
Biurowiec Rondo 1 w Warszawie
Do warszawskiego biurowca Rondo 1 wprowadzi się KGHM Polska Miedź S.A. oraz Kancelaria Notarialna Grzegorz Rogala.

Rondo 1 jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Warszawie. Należy do zarządzanego przez MGPA funduszu MGPA Europe Fund II. W lutym 2011 roku, jako pierwszy wieżowiec w Europie, zdobył certyfikat ekologiczny LEED na poziomie Gold, w kategorii „budynki istniejące”. Do tego właśnie obiektu wprowadzą się kolejni najemcy: firma KGHM Polska Miedź S.A. oraz Kancelaria Notarialna Grzegorz Rogala. Natomiast Volkswagen Bank Polska S.A. zdecydował się na ekspansję dotychczas wynajmowanej przestrzeni.

Umowy z tak renomowanymi firmami, potwierdzają pozycję Rondo 1 na rynku powierzchni biurowych. Doskonała lokalizacja, jakość architektury, wyjątkowa oferta usług i udogodnień dla najemców to atuty budynku, decydujące o jego unikalności – komentuje Wojciech Smyk, Associate, MGPA Polska.

KGHM Polska Miedź S.A. w biurowcu Rondo 1 zajmie 1 850 mkw powierzchni na 36 piętrze. Umowa została podpisana na pięć lat. Firma jest jednym z liderów na rynku producentów miedzi i srebra na świecie. Powstała w 1961 roku, od 1991 roku jest spółką akcyjną, a w 1997 roku weszła na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kancelaria Notarialna Grzegorz Rogala wprowadzi się na piąte piętro. Umowa obejmuje 220 mkw powierzchni i obowiązywać będzie przez 5 lat.

Od 2006 roku roku w biurowcu Rondo 1 swoją siedzibę ma Volkswagen Bank Polska S.A. Obecnie firma zdecydowała się na powiększenie wynajmowanej przestrzeni o kolejne 500 mkw. Bank powstał w 1998 roku i jest specjalistą w udzielaniu kredytów na zakup pojazdów.  


0.0
Tagi: Rondo 1
Napisz pierwszy komentarz
mantra