Proton Office

Wirtualna Polska zostaje w Sienna Center

Wirtualna Polska S.A. zawarła umowę renegocjacji najmu zajmowanej powierzchni biurowej w warszawskim biurowcu Sienna Center.

Warszawski biurowiec pozostanie siedzibą firmy Wirtualna Polska S.A. Spółka zajmuje 1 888 mkw. powierzchni biurowej. Podczas renegocjacji umowy najmu tej powierzchni doradzał Savills, międzynarodowy doradca działający na rynku nieruchomości.

Wnikliwie sprawdziliśmy kilka atrakcyjnych warszawskich lokalizacji, odpowiadających wytycznym przekazanym nam przez klienta. Ostatecznie zdecydował się on pozostać w centrum miasta, w biurowcu Sienna Center. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do renegocjacji dotychczasowej umowy, co ważne, na korzystnych dla Wirtualnej Polski warunkach – mówi Dariusz Karwański, starszy negocjator w Dziale Powierzchni Biurowych Savills, który doradzał w transakcji.

W Sienna Center znajdują się między innymi biuro zarządu, redakcje serwisów informacyjnych i biznesowych portalu, biuro reklamy oraz studio filmowe Wirtualnej Polski.

Sienna Center jest nowoczesnym budynkiem klasy A, oferującym 19 000 mkw powierzchni najmu. Zlokalizowany jest przy ul. Siennej 75, na skrzyżowaniu z ulicami Żelazną i Twardą. Takie położenie pozwala na dobra komunikację z resztą miasta. Kompleks składa się z trzech odrębnych, niezależnych części połączonych garażem podziemnym. Pozwala na korzystanie ze 190 miejsc parkingowych. Inwestorem i zarządcą obiektu jest firma CA Immo Real Estate Management Poland z Austrii. Sienna Center powstał w 1998 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz