Proton Office

Nowe umowy w Centrum Biurowym Korona

Centrum Biurowe Korona w Krakowie
Centrum Biurowe Korona w Krakowie
Do krakowskiego kompleksu biurowego Centrum Biurowe Korona wprowadzi się firma Event, natomiast IBM przedłużyła umowę najmu.

Globe Trade Centre S.A., właściciel kompleksu Centrum Biurowe Korona w Krakowie, podpisał dwie umowy najmu powierzchni. Firma IBM, jeden z kluczowych najemców kompleksu, przedłożyła umowę najmu 3 000 mkw. powierzchni, natomiast nowym najemcą została agencja reklamowo-marketingowa Event.

IBM siedzibę w biurowcu Edison, należącym do Centrum Biurowego Korona, będzie wynajmować przez kolejne cztery lata. Łącznie firma zajmuje 14 500 mkw. we wszystkich trzech budynkach kompleksu – Edison, Galileo i Newton.

IBM działa w Centrum Biurowym Korona już od ośmiu lat. Umowy przedłużone zarówno w zeszłym roku, jak i w ostatnich dniach, są niewątpliwie dowodem dużego zaufania ze strony najemcy oraz zadowolenia z jakości powierzchni biurowych oferowanych przez GTC – skomentował Jacek Wachowicz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży GTC S.A.

Nowym najemcą kompleksu została agencja reklamowo-marketingowa Event, która zajmie 500 mkw. powierzchni w budynku Galileo.

Kompleks składa się z trzech 11-kondygnacyjnych budynków, łącznie oferujących 31 326 mkw. powierzchni biurowej. Centrum Biurowe Korona powstało w latach 2003-2008, i jest siedzibą wielu firm, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Powierzchnie zajmują w nim przedsiębiorstwa m.in. z sektora IT, branży finansowej, BPO oraz doradczej. Kompleks znajduje się przy ul. Armii Krajowej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz