ARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoSpectra Development logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

AAC Lufthansa wprowadzi się do Bonarka for Business

Kompleks biurowy Bonarka for Business w Krakowie
Kompleks biurowy Bonarka for Business w Krakowie
Krakowski kompleks biurowy wzbogacił się o kolejnego najemcę. Powierzchnie w nim zajmie Airline Accounting Center Lufthansa.

Airline Accounting Center (AAC) Lufthansa wprowadzi się na 8000 mkw. powierzchni, rozlokowanych na 6 piętrach w kompleksie Bonarka for Business. Podczas transakcji najemcy doradzała firma Colliers International. Budynek D, do którego wprowadzi się Lufthansa, ma zostać oddany do użytku w listopadzie 2013 roku.

W tym roku obchodzimy 10 rocznicę AAC Lufthansy w Krakowie. Był to dla nas czas sukcesów i systematycznego wzrostu. Rozbudowa i przeniesienie siedziby do zupełnie nowego biurowca to widoczny znak w kierunku dalszej ekspansji i procesu transformacji, który mamy właśnie zamiar rozpocząć, co pomoże nam wygenerować jeszcze większą wartość dla całej Grupy Lufthansa: "AAC" stanie się wkrótce "Lufthansa Global Business Services." Nasz nowy "dom" tu, w Krakowie, zapewnia nam ku temu procesowi doskonałe warunki – mówi Marc Ammelung, Managing Director w AAC Lufthansa.

Rok 2013 na rynku krakowskim owocował w transakcje typu pre-lease. Przy stopie pustostanów o wartości 3.64% doradzamy naszym klientom, aby zabezpieczali nowe powierzchnie ze znacznym wyprzedzeniem. Transakcja najmu zawarta przez AAC Lufthansa potwierdza ten trend i pokazuje siłę lokalnego rynku w sektorze SSC/BPO, który pozostaje główną siłą napędową popytu w regionie – zauważa Anna Galicka-Bieda, Dyrektor Regionalny Colliers International w Krakowie, odpowiedzialna za transakcję.

Kompleks Bonarka for Business realizowany jest przez firmę TriGranit Development. Składa się z czterech wolnostojących budynków biurowych klas A, które sumarycznie oferują około 35 000 mkw powierzchni. Kompleks znajduje się w pobliżu stacji kolejowej Bonarka, przy ul. Puszkarskiej.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 3
Rkc :
gdzieś trzeba ;) bo dobrych księgowych nie mamy, więc socjolog musi pełnić te funkcje :)
24 września 2013 16:58
d86g :
W biurach "księgowych" pracę znajdzie pełno socjologów, ornitologów i innych specjalistów od księgowości :)
24 września 2013 16:23
Marek :
I kolejna firma, która właściwie nie wiadomo co będzie robić, na stronie żadnych informacji po Polsku, nic. Tysiące ludzi bez sensownej pracy a oni wprowadzają takie nie wiadomo co. Potrzebujemy konkretów - praca dla ornitologa, archeologa, botanika, ekologa, historyka itp.
10 sierpnia 2013 21:00
mantra