Giant

EKO Pierwszy najemca biurowca Chmielna 25

Wizualizacja biurowca Chmielna 25 w Warszawie
Nocna wizualizacja biurowca
Firma NEXTEP Group podpisała umowę najmu powierzchni w budynku handlowo-biurowym Chmielna 25 w Warszawie.

Inwestorem obiektu jest firma LHI Sp. z o.o. Pierwszy najemca, NEXTEP Group, wprowadzi się na 120 mkw zlokalizowanych na pierwszym piętrze. Umowa podpisana została na 5 lat.

NEXTEP Group oferuje usługi z zakresu nowoczesnych rozwiązań marketingowych dla biznesu. Obsługuje takie firmy jak Bacardi Martini, Shell, Unicredit, Mazda czy Kia Motors. Na Chmielną 25 wprowadzi się w listopadzie 2013 roku. Obecnie prowadzone są prace aranżacyjne zajętej powierzchni. Podczas negocjacji właściciela budynku wspierała firma DTZ.

Decydując się na wybór nowej siedziby, braliśmy pod uwagę przede wszystkim dogodną lokalizację, jakość wykonania oraz ergonomię powierzchni, która bezpośrednio wpływa na komfort pracy. Wszystkie te elementy znaleźliśmy w budynku Chmielna 25. W warszawskim biurze ulokuje się centrala, która będzie koordynować działalność firmy w Polsce i Europie – komentuje Bogdan Furundzhi, Prezes Zarządu Nextep sp. z o.o.

Chmielna 25 jest 7-kondygnacyjnym obiektem klasy A, oferującym 7 340 mkw. powierzchni użytkowej. Na poziomie -1 oraz na parterze znajdują się powierzchnie handlowo-usługowe, natomiast na piętrach od pierwszego do szóstego – biura. Łącznie powierzchnia biurowa wynosi 3 800 mkw, a część usługowo-handlowa 1 640 mkw. Na poziomie -2 znajduje się 25 miejsc postojowych dla samochodów oraz parking dla rowerów. Projekt architektoniczny powstał w biurze Bulanda, Mucha Architekci Sp. z o.o. i może pochwalić się precertyfikacją LEED na poziomie Złotym. Aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe w obiekcie, natomiast jego oddanie zaplanowano na lato 2013 roku.

W trakcie rozmów negocjacyjnych, które prowadzimy z najemcami, coraz więcej firm wskazuje, że poza wygodną przestrzenią biurową, o wyborze siedziby nowego biura decyduje infrastruktura komunikacyjna i usługowa sąsiedztwa. Ulica Chmielna z bliskością linii tramwajowych, autobusowych oraz metra, licznymi restauracjami, kawiarniami, sklepami, lokalami usługowymi, kinem Atlantic, stwarza doskonałe warunki do pracy i spędzania wolnego czasu pracownikom firm mających swoją siedzibę w budynku Chmielna 25. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania latem br., cieszymy się, że już teraz możemy poinformować o partnerze, który docenił klasę i lokalizacyjny potencjał naszego obiektu – mówi Robert Mandżunowski, CEO LHI sp. z o.o.


0.0
Napisz pierwszy komentarz