Proton Office

ZT Kruszwica pozostaje w biurowcu Zephirus

Kompleks Okęcie Business Park w Warszawie
Kompleks Okęcie Business Park w Warszawie
Firma ZT Kruszwica S.A. podpisała przedłużenie umowy najmu w warszawskim budynku Zephirus, należącym do kompleksu Okęcie Business Park.

ZT Kruszwica posiada biuro sprzedaży i marketingu umiejscowione na 700 mkw. powierzchni w budynku Zephirus, w Okęcie Business Park w Warszawie. Firma podpisała przedłużenie umowy najmu z Globe Trade Centre S.A., właścicielem kompleksu.

Biurowiec Zephirus został ukończony w 2009 roku i oferuje 9 128 mkw. powierzchni najmu. Jest jednym z trzech oddanych do użytku budynków wchodzących w skład kompleksu Okęcie Business Park, zlokalizowanego w pobliżu Lotniska Chopina w Warszawie. Pozostałe dwa obiekty noszą nazwy Nothus i Corius i cieszą się dużą popularnością wśród najemców, którzy poszukują powierzchni poza ścisłym centrum miasta. Kompleks charakteryzuje się bardzo dobrymi połączeniami komunikacyjnymi z innymi rejonami Warszawy.

W budynku Zephirus powierzchnie wynajmują takie firmy jak Novo Nordisk Pharma, Avon, PPL, Straż Graniczna, Raiffeisen Bank oraz Pandora Jewelry. Dzięki ich obecności budynek jest już wynajęty w całości.

Kompleks znajduje się przy ul. 17 Stycznia. Docelowo oferować będzie łącznie 60 000 mkw. powierzchni w sześciu budynkach. Kolejnym obiektem, który dołączy do trzech już istniejących, będzie budynek Solano.

Za projekt architektoniczny Okęcie Business Park odpowiedzialna jest pracownia APA Kuryłowicz  & Associates. W obiekcie zastosowano nowoczesne, energooszczędne i przyjazne środowisku rozwiązania. Zostało to potwierdzone w lipcu 2012 roku, kiedy to budynek Corius zdobył certyfikat ekologiczny LEED na poziomie Gold.


4.0
Napisz pierwszy komentarz