Giant

Green Office C całkowicie wynajęty

Green Office w Krakowie
Green Office w Krakowie
Krakowski projekt Grupy Buma, biurowiec Green Office C, został wynajęty w 100 proc., między innymi przez firmę UBS Service Centre Poland.

Ostatni z trzech biurowców wchodzących w skład kompleksu Green Office, budynek C, został wynajęty w całości. Głównym najemcą, zajmującym 4700 mkw. powierzchni, jest firma UBS Service Centre Poland Sp. z o.o. Ponad 4000 mkw. powierzchni zajmuje także Motorola Solutions System Sp. z o.o. W budynku na przestrzeni 500 mkw. znajduje się również firma CC Poland, a około 250 mkw. wynajął CRIF Sp. z o.o. Na parterze budynku ulokowano salonik prasowy Krakpress.

Budynek C oferuje 10 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem, z czego piętra są zaaranżowane w systemie open-space. Do dyspozycji najemców pozostają również wydzielone sale konferencyjne. Parter przeznaczony został m.in. pod wspomniany wcześniej salonik prasowy oraz na restaurację. Biurowiec został zrealizowany w III etapie budowy kompleksu Green Office i oddany do użytkowania w lipcu 2012 roku.

Pierwsze dwa etapy Green Office to budynki A i B o łącznej powierzchni 11 300 mkw. Najemcą obu obiektów jest Motorola Polska Solutions Sp. z o.o.

Kompleks zlokalizowany jest przy ulicy Czerwone Maki w Krakowie. Znajduje się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w bliskim sąsiedztwie kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz wielu niezależnych instytucji biznesowych. Łączna powierzchnia wszystkich budynków wynosi 21 300 mkw. Projekt architektoniczny powstał w krakowskiej pracowni UCEES.

Inwestorem kompleksu jest Grupa Buma, aktywnie działająca na terenie stolicy Małopolski. W swoim portfolio ma takie inwestycje biurowe jak Quattro Business Park, Rondo Business Park, Onyx oraz Buma Square Business Park.


0.0
Napisz pierwszy komentarz