Giant

PGE Systemy wynajmuje powierzchnie w Sienna Center

Sienna Center w Warszawie
Sienna Center w Warszawie
Spółka należąca do Grupy Kapitałowej PGE zajmie powierzchnie w warszawskim biurowcu Sienna Center.

Nowy najemca zajmie 2100 mkw. powierzchni. Podczas transakcji firmie PGE Systemy S.A. doradzała firma Cushman & Wakefield. Powierzchnie dla PGE kompleksowo realizuje firma Interbiuro.

Sienna Center znajduje się w Warszawie, między ulicami Sienną, Twardą i Żelazną. Obiekt składa się z trzech niezależnych części i łącznie oferuje około 20 000 mkw. powierzchni najmu. Biurowiec powstał w 1998 roku, natomiast w latach 2009-2011 przeszedł gruntowną modernizację. W obiekcie zastosowano takie udogodnienia jak system BMS, światłowód, otwierane okna, a także monitoring. Sienna Center należy do CA Immo oraz AXA.

PGE Systemy S.A. działa w branży usług teleinformatycznych i swoje usługi świadczy spółkom Grupy Kapitałowej PGE. Grupa jest największym w Polsce przedsiębiorstwem elektroenergetycznym pod względem przychodów i generowanego zysku. Spółka wdraża projekty ICT, a także optymalizuje zarządzanie aktywami i kosztami Grupy. Dodatkowo wprowadza nowe technologie z zakresu automatyzacje, które na celu mają przyspieszenie obiegu informacji i usprawnienie zarządzania. Dotychczasowa siedziba PGE Systemy S.A. znajduje się przy ulicy Mysiej 2 w Warszawie. Nowe powierzchnie spółka zajmie do końca sierpnia 2013 roku.

Cushman & Wakefield to jedna z największych firm na rynku usług doradczych związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma oferuje usługi w zakresie między innymi najmu, sprzedaży, zakupu, finansowania dłużnego i kapitałowego, usług korporacyjnych, bankowości inwestycyjnej, zarządzania nieruchomościami, projektami i obiektami, a także doradztwa i wyceny.


0.0
Napisz pierwszy komentarz